Smallet کیف پول نقد و بررسی

CROWDFUNDING, نقد و بررسی – آیا شما مانند مینیمالیستی کیف پول? اگر شما من یکی از این حداقل کیف پول شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن. آن را به نام Smallet و آن را به یک کیف پول کوچک (دریافت آن؟) که در حال حاضر به دنبال کمک های مالی در کیکاستارتر. اجازه دهید آن را چک کنید.

آنچه در آن است ؟

این Smallet یک کیف پول است که ساخته شده توسط فوق العاده قوی دو جناغی الاستیک و در دسترس است در انواع رنگ ها از جمله قرمز نسخه ای که برای من فرستاده شده بود.

چرا من آن را دوست دارم ؟

من دوست دارم Smallet کیف پول به دلیل آن ساده است و نه به عنوان بزرگ به عنوان برخی از مینیمالیستی کیف پول که من بررسی کرده ام در گذشته است. به جای آن از دو قطعه فلزی را با کارت ساندویچ بین آنها Smallet دو حلقه الاستیک که crisscrosses کارت های خود را به ارائه 3 کارت “شکاف” به جای فقط یک.

ایده این است که شما خود را حداقل با استفاده از کارت در وسط حلقه و پس از آن دو خود را بیشتر با استفاده از کارت در خارج از حلقه است که اجازه می دهد تا برای دسترسی سریع.

البته شما همچنین می تواند ذخیره کردن برخی از خورده پول بین کارت و یا تحت یکی از بیرونی گروههای موسیقی است.

اما بیشتر وجود دارد! در علاوه بر این به ارائه 3 اسلات کارت های Smallet کیف پول (به همین دلیل است که بسیار سرگرم کننده می گویند؟) همچنین دارای یک اسلات خاص دوخته شده به یکی از گروههای موسیقی است که می تواند نگه داشتن یک کلید یک سیم کارت و یک کارت حافظه microSD و یک قرص و یا برخی دیگر کوچک مورد.

من استفاده از باند الاستیک سبک مینیمالیستی کیف پول در گذشته اما در مقایسه با کسانی که دیگران Smallet قطعا بهبود به دلیل آن اجازه می دهد تا برای سازمان بهتر از کارت های خود را و آن است که توانایی به نگه داشتن یک کلید.

من نیز در بر داشت الاستیک بود واقعا قوی است. حتی پس از هفته ها از سوء استفاده از آن هنوز برگزار کارت های ایمن با هیچ محسوس شل شدن.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

این Smallet مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 8/5/20 و آنها هنوز هم کار خود را نسبت به بودجه هدف از 7500 دلار. شما می توانید قبل از سفارش یک Smallet شروع در $14. پس از Smallet مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه اکتبر سال 2020 است. بازدید از صفحه کیکاستارتر برای تمام جزئیات.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>