سردبیران ما خود را نشان می دهد 12 مورد علاقه می یابد برای اقامت در خانه تابستان

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

همانطور که ما وارد علامت نیمه راه از تابستان است که قطعا نگاه متفاوت تر از بقیه ما می خواستم به دانستن آنچه که موارد سردبیران ما دوست شده است همانطور که همه ما انطباق با روال جدید و راه های خود را سرگرم در حالی که هزینه های بیشتر و زمان بیشتری را در خانه.

از تکنولوژی به زیبایی ما را بررسی کنید ویراستاران’ must-haves که برای برخی از سرگرم کننده در خورشید و یا به سادگی فقط زندگی را کمی آسان تر است. و با نیمه دوم تابستان پیش رو, مطمئن شوید که برای اضافه کردن یک (یا دو!) از این می یابد به سبد خرید شما ASAP بنابراین شما لذت بردن از آنها را برای بقیه فصل.

لیموناد حرفه نیمه شب در باغ پازل ($24.99)

این پازل بزرگ است را در دست دارند برای یک فعالیت به شما در حفظ و تمام خانواده را اشغال کردند در آن روز بارانی شما مجبور به صرف در داخل.

Bath & Body Works نارگیل Colada 3-فتیله شمع ($24.50)

پس از سفر محدود است در حال حاضر به ارمغان بیاورد گرمسیری بوی ساحل را به خانه خود را به جای آن با این نارگیل و آناناس شمع معطر.

Beats Pill+ Portable Speaker ($179.95)

آیا شما می خواهید برای جم به برخی از آهنگ در حالی که شما در حیاط خلوت و یا گوش دادن به پادکست های مورد علاقه خود را در حالی که شما را به یک حمام آرامش بخش این بلندگوی قابل حمل را به شما روشن غنی صدا بدون توجه به جایی که شما هستند.

FUNBOY رنگین کمان ابر Daybed (99 دلار)

این استخر شناور طول می کشد lounging در استخر به یک سطح کاملا دیگر با بیش از 50 متر مربع. پا را از فضا به لرز. و یک جایزه ؟ در آن طول می کشد کمتر از 5 دقیقه به باد!

LARQ بطری جنبش ($78)

کاهش سفر به فروشگاه و مقدار پلاستیک شما با استفاده از این خود تمیز کردن بطری آب که تصفیه آب با از بین بردن تا 99.99% از باکتری E. coli.

دختر سیاه, سبک سگی, آرایشی, سفر جاده Tro ($78)

اگر چه ما, هوای آزاد, زمان ممکن است کمتر مکرر شما هنوز هم می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال حفاظت از پوست خود را هنگامی که شما در خورشید حتی اگر آن را فقط خواندن یک کتاب بر روی عرشه. و این مجموعه رو شما پوشش داده شده با کرم های ضد آفتاب برای پوست صورت و بدن و لب!

تن آن را TIU21 بسته نرم افزاری ($49.99)

حتی اگر ورزشگاه هستند و هنوز هم بسته شده و شما می توانید همچنان به یک تمرین خوب یا یوگا sesh در خانه با این بسته نرم افزاری مجموعه ای است که شامل یک تشک یوگا, کون, باند فوم رولر.

Tatcha استارت مراسم مجموعه ($64)

خودتان را به یک مینی اسپا-مانند صورت هر روز با این مجموعه ای از لوکس محصولات مراقبت از پوست. این نیز موجود است در چهار گزینه های مختلف بسته به نوع پوست شما.

Dyson خالص سرد™ DP04 تصفیه فن ($469.99)

خنک ماندن در حالی که همچنین تنفس در کیفیت هوا با این فن که واقعا نشانی از آن همه است و به ارزش هر پنی.

استارباکس سرد دم کردن قهوه ($7.48)

چنگ زدن به این دم سرد تمرکز دفعه بعد شما در فروشگاه مواد غذایی, بنابراین شما هنوز هم می توانید تجربه مزه عالی (و حداقل تلاش) قهوه شما را دوست دارم از استارباکس اما بدون نیاز به ترک خانه خود را.

اندی شنا بالی یک قطعه (95 دلار)

ما فقط ممکن است آفتاب و lounging استخر در حیاط اما این بدان معنا نیست که شما نباید درمان خود را به, جدید, زیبا و دلفریب, کت و شلوار. اندی شنا کرده است تا بسیاری از سبک های در دسترس هستند که در XS-XXXL!

یتی تندرا 110 سخت کولر ($499.99)

بسته این کولر (که نگه داشتن همه چیز سرد در تمام طول روز/شب) خود را با نوشیدنی و تنقلات مورد علاقه به خانواده در حیاط خلوت پیک نیک و یا “کمپینگ” سفر.

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>