شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این اخبار در مورد کیت میدلتون & Meghan Markle که درست کردم–همه چیز خیلی بد!

سلطنتی نویسنده تام کوین ارائه شده است مشاهده صمیمی به زندگی خواهر در قوانین Meghan Markle و کیت میدلتون در کتاب جدید خود را. نویسنده ادعا می کند که ریشه عدم توانایی زنان برای به دست آوردن همراه است زیرا Meghan بسیار حساس است در مورد اینکه “شماره 2.”

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Kate Middleton and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

این کتاب با عنوان “کاخ کنزینگتون: صمیمی خاطرات از ملکه مری به Meghan Markle.” آن را پوشش می دهد همه این اتفاقات در کاخ کنزینگتون برای 200 سال گذشته. اگر چه این کتاب ادعا می کند به خواننده در پشت صحنه حساب از نسخه رسمی از کاخ تاریخچه نویسنده صرف زمان کمی در بریتانیا داغ سلطنتی موضوع: کیت در مقابل مگان.

Kate Middleton and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

همیشه از Meghan Markle وارد سلطنتی صحنه شده است که شایعات از همراه شدن با کیت میدلتون. ظاهرا معروف استدلال که در سمت چپ این دو از انواع رخ داده است که شاهزاده هری و مگان زندگی می کردند در ناتینگهام کلبه در کاخ کنزینگتون.

Kate Middleton and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

کوین می گوید که او به صحبت کرد “کسی بود که وجود دارد.” او گفت که مگان خواسته بود یک عضو هیات برای انجام کاری, اما آنها به او گفت: “من واقعا متاسفم من نمی تواند انجام دهد که از آنجا که من برای کیت”. نویسنده ادعا می کند که مگان در ادامه به استدلال می کنند با کارکنان و احساس که او نمی شد گرفتن توجه او سزاوار.

Kate Middleton and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

سال است که Meghan صرف به عنوان یک عضو ارشد خانواده سلطنتی شده اند مملو از شایعات از همراه شدن با کیت و دشوار است. هیچ کس واقعا نمی داند اگر این شایعات 100 درصد درست است اما ما نمی دانیم که مانند مرحوم شاهزاده خانم دیانا, Meghan دریافت مقدار زیادی از پوشش غیر منصفانه در شایعات. شاید بیشتر از آن است که با یک برخورد فرهنگ ها. بسیاری از شایعات و شنیدهها, اما یک چیز برای مطمئن. به نظر می رسد مانند یک فاصله و یک جهان همه گیر راه وصله همه چیز را برای خانواده سلطنتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>