Yeedi K700 رباتیک خلاء بررسی

نقد و بررسی – در دهه 60 کارتون وجود دارد به نام Jetsons که به ما یک نگاه به تمام امکانات زندگی است که می آیند با یک فضای مربوط به اینده سن. شاید بهترین شخصیت در این نمایش بود روزی خانواده رباتیک و خانه دار. به عنوان یک بچه من نگاه به جلو به آینده با خود من روزی به عنوان آن به نظر می رسید مثل من همیشه به حال بیش از حد بسیاری از کارهای روزمره به اطراف خانه; به عنوان یک بزرگسال, من هنوز هم به دنبال به جلو به او چون من هنوز انجام بسیاری از کارهای روزمره. در حالی که وجود دارد و در عین حال به هیچ یک روبات به عنوان مفید (و با روحیه بالا) به عنوان روزی وجود دارد یک میزبان از جاروبرقیهای است که می تواند به ما کمک کند نگه داشتن خانه ما پاک است. در این بررسی نگاهی به Yeedi K700.

آنچه در آن است ؟

این Yeedi K700 یک روبات پاک کننده است که می تواند مستقل خلاء و mop طبقه خود را. هنگامی که به پایان رسید آن را به بازگشت به آن ایستگاه docking و شارژ.

چه چیزی در جعبه ؟

موارد زیر در آمد منظمی بسته بندی جعبه:

 • ربات
 • ایستگاه Docking
 • دو طرف برس
 • Mopping مخزن
 • دو میکرو پارچه برای تمیز کردن
 • کنترل از راه دور با باتری
 • تمیز کردن ابزار
 • دستی با 24 صفحه از آموزش زبان انگلیسی

مشخصات سخت افزاری

 • وزن: 6.75 پوند
 • ابعاد: 3.5 ثانیه x 12.5 W اینچ
 • قدرت مکش: 1000 pa (واحد فشار), 2000 در حالت توربو
 • باتری لیتیوم یون
 • خلاء حالت: 110 دقیقه
 • Mopping حالت: 250 ساعت
 • زباله دانی: 2.5 فنجان
 • مخزن آب: 1.25 فنجان

طراحی و امکانات

این K700 همان اندازه و به شکل استوانه ای به عنوان دیگر رباتیک خلاء در بازار امروز است. در تنها 3.5 اینچ در ارتفاع آن را قادر به جا تحت بسیاری از مبلمان و در 12.5 اینچ در قطر آن می تواند حرکت بین پاها از صندلی و نوار مدفوع. این K700 ترین سفید به جز جلو سنسور پنل که من در واقع ترجیح می دهند بیش از سنتی رنگ سیاه و سفید به عنوان آن را پنهان گرد و غبار بهتر است و این خلاء قطعا جمع آوری مقدار زیادی از گرد و غبار در طول زمان است. در بالای درخشان سفید قدرت را فشار دهید و به سمت بالا و رو به دوربین.

نصب و راه اندازی

اول من به عنوان خوانده شده از طریق دستی و من باید بگویم که Yeedi دستی است که احتمالا بهترین راهنمای من تا کنون به عنوان خوانده شده در حالی که بررسی یک گجت. تصاویر, پاک, انگلیسی خوب است توضیحات بسیار آسان به درک و چیدمان صفحات واضح است. ابزار دیگر سازندگان را به خوبی انجام دهید برای کپی کردن Yeedi سبک در این منطقه است. دوم من حذف قطعات مختلف پلاستیکی و یک نوار محافظ از ربات.

سوم من در وصل ایستگاه docking در امتداد لبه از یک بخش از دیوار. کتابچه راهنمای کاربر می گوید که وجود دارد باید حداقل یک پا و یک نیم فضای رایگان در هر طرف و پنج پا در مقابل. من فکر می کنم این باعث می شود آن را آسان تر برای K700 به پیدا کردن راه خود را بازگشت. پشت این ایستگاه به یک محل مناسب برای قرار دادن تا اضافی طناب.

چهارم من متصل طرف برس به پایین پاک کن.

پنجم من تبدیل K700 در قرار داده و سپس آن را در ایستگاه docking و این زمانی است که من یک سورپرایز زیبا: ربات مذاکرات! آن را به من گفت که آن را شروع به شارژ! در واقع آن را به یک مجموعه کامل از عبارات سهام که آن را به ارائه شفاف و انگلیسی با صدای زن دلپذیر. آن را به من اجازه می دانم زمانی که آن را بازگشت به حوض شروع به تمیز توقف از تمیز کردن و غیره. آن را به خوبی لمس اما بیش از آن است که یک انسانی را لمس کنید.

دختر من که تا به حال نام ما اولین ربات تصمیم گرفت که این یکی نیاز به یک نام به عنوان به خوبی. این ربات می تواند mop او نام آن را Mopi (تلفظ moppy) و همسرم شدم او Cricut هوا و ایجاد و دوست داشتنی آبی, نام برچسب برای او. من مطمئن هستم که چرا اما از تمام اسباب بازی های که من تست اطراف در اینجا روباتیک جاروبرقی تنها کسانی هستند که ما نام و که ما به صحبت به عنوان اگر آنها حیوانات خانگی. شاید ما در حال نزدیک شدن به داشتن یک روزی از من فکر کردم.

کتابچه راهنمای کاربر می گوید که باید آن را شارژ برای یک ساعت و پس از آن انجام شد من ظهور AAA باتری به کنترل از راه دور و فشرده بازی. به اندک از راه دور است که فوق العاده ساده برای استفاده است. دکمه اصلی دونفره برای شروع و متوقف کردن فرایند تمیز کردن. وجود دارد یک دکمه برای بازگشت به خانه به ایستگاه شارژ یکی برای تمیز کردن لبه و یکی به صورت نقطه تمیز کردن. نیز وجود دارد یک مجموعه از چهار دکمه برای کنترل دستی اما این واقعا که مفید است. اگر من نیاز به قرار دادن Mopi در جایی خاص و سپس من او بلند کردن و حمل او را; آن را فقط سریع تر. به طور کلی من واقعا دوست دارم سادگی از این راه دور. هیچ اتصال به وای فای (یا ارسال اطلاعات به چین) بدون Alexi پشتیبانی و برنامه نویسی این زمان از روز برای اجرا; من فقط خوب با این! 99 ٪ از زمان من تنها نیاز به دو دکمه یکی برای شروع و برای بازگشت به خانه وقتی که من با او انجام می شود.

عملکرد

یکی از دلایلی که من انتخاب K700 بود که این هوشمند pathing الگوریتم. آخرین رباتیک خلاء که تست کردم به نظر می رسد به صورت تصادفی الگوریتم; است که آن را نگه داشته و تبدیل, و تبدیل, و تبدیل تا با شانس کور آن را تحت پوشش کل زمین است. این نوع کار می کرد اما آن را فوق العاده ناکارآمد است. این K700 برنامه ریزی شده تمیز کردن الگوی است که اجازه می دهد تا آن را به رفتن به عقب و جلو در امتداد خط مستقیم در نتیجه جارو در همه جا در یک اتاق. آن را قادر به انجام این کار را از طریق vSLAM فن آوری است. بصری همزمان محلی سازی و نقشه برداری (vSLAM) “اشاره به روند تعیین موقعیت و جهت گیری از یک سنسور با توجه به محیط اطراف خود را در حالی که به طور همزمان نقشه برداری محیط زیست که در اطراف سنسور.” این همان تکنولوژی است که در برخی از خودروهای. وجود یک دوربین در بالای ربات است که اجازه می دهد تا آن را به “دیدن” که در آن رفتن و برنامه ریزی مسیر برای پوشش دادن همه چیز. تا آنجا که من می توانم بگویم این واقعا خوب است و من فکر می کنم این است Mopi بهترین ویژگی است.

Mopi دیوارهایی من به طبقه چوب جنگلی با بزرگترین سهولت و اگر آن را با این نسخهها کار بر روی فرش منطقه و همچنین به نظر می رسد برای مبارزه کمی بر روی فرش. شاید خیال من اما این موتور به نظر می رسد برای خرد کردن سخت تر روی فرش; آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آنها کاملا به اندازه کافی قدرتمند برای مقاومت اضافی از فرش. که آیا درست است یا نه Mopi واقعا می تواند خلاء در بسیاری از خاک و گرد و غبار. من برای خالی کردن بن هر زمان دیگر اجرا کنم ، هنگامی که او به پایان رسید و تمیز کردن او می یابد او راه برگشت به ایستگاه docking و با شاد “من شروع به اتهام” او قدرت خاموش و شروع به شارژ. اصلی منطقه زندگی می کنند در خانه ما (اتاق نشیمن, آشپزخانه, اتاق ناهار خوری) است که در حدود 900 متر مربع و در آن طول می کشد Mopi حدود 70 دقیقه به خلاء همه آنها را.

بسیاری از زمان من با استفاده از Mopi خودکار تمیز کردن حالت وجود دارد اما دو حالت دیگر که من استفاده گهگاه. در لبه حالت او پاک در اطراف لبه از یک اتاق. در نقطه حالت او پاک منطقه با جارو در حال گسترش و سپس قرارداد مجموعه ای از حلقه های متحد المرکز حدود سه متر قطر. نقطه حالت نشان می دهد که بزرگترین ضعف است که من در بر داشت در K700. من او را انتخاب کنید تا او را از یک منطقه به خلاء و آمار نقطه حالت. پس از او انجام می شود تمیز کردن—او را پوشش می دهد این منطقه در سوال کاملا به طور کامل—من ضربه دکمه بازگشت اما او به ندرت قادر به پیدا کردن راه خانه خود را. وجود دارد چیزی در مورد چیدن این ربات و حمل آن را در جایی دیگری که باعث می شود آن را دشوار است به آن را به پیدا کردن راه خود را بازگشت. معمولا من را به آن را انتخاب کنید و تنظیم آن را در نزدیکی ایستگاه docking دوباره.

پس از جارو برای چند روز من تصمیم گرفتم سعی کنید تصفیوی. وقتی که من خواندن کتابچه راهنمای در مورد چگونه به استفاده از تصفیوی از ویژگی های من این بیانیه “هنگامی که با استفاده از تصفیوی سیستم برابر فرش منطقه لبه های زیر خود را به طوری که ربات جلوگیری از فرش.” چه ؟ این معنا که K700 نمی تواند حس که در آن وجود دارد یک فرش? در اصلی ما در زندگی در منطقه ما سه منطقه بزرگ فرش یکی برای کار و یکی برای اتاق ناهار خوری میز و یکی برای ما مقطعی. آن را ممکن است برای انتخاب این و یا ریختن (فولد) آنها را بیش از هر زمان که من نیاز به mop. امید که من اشتباه دستی من پر از مخزن با آب مطمئن ساخته شده از میکرو تمیز کردن پد بود بصورتی پایدار و محکم متصل شده حذف گرد و غبار بن و وارد مخزن به جای خود–بله این به این معنی Mopi هم می تواند خلاء یا mop نه هر دو در همان زمان و روشن.

متاسفانه من اشتباه است. Mopi فوری رهبری برای اتاق ناهار خوری فرش و نمی مکث در همه قبل از نورد بر روی آن. Mopi نمی تواند حس فرش و بنابراین او سعی خواهید به mop آنها را به عنوان اگر آنها یک سطح سخت.

من نقل مکان کرد Mopi به آشپزخانه و اجازه دهید او mop در حالی که برای. به عنوان من تماشا من به این درک رسیدم که او واقعا نمی mop حداقل نه در حس شستشو و یا تمیز کردن. من تمایل به فکر می کنم از تصفیوی را به عنوان کاری که من انجام وقتی که من نشت برخی از مواد غذایی در آشپزخانه, اما این چیزی است که او می کند. او به سادگی مسیرهای پیاده روی یک پارچه مرطوب و پشت سر او است که بیشتر شبیه به یک نور پاک از یک سطح. Mopi منتشر مقدار بسیار کمی از آب به عنوان او می رود به طوری که در زمان او را ترک نمی کند هیچ اثری از آب ، پس از اجازه دادن به Mopi mop از طریق آشپزخانه و ورود راهرو من او را متوقف و از جیبش مخزن و نگاه های پارچه ای. من قطعا می تواند برخی از خاک. او را از انجام کاری هر چند بیش از حد نیست. من فکر می کنم تصفیوی از ویژگی های مفید ترین است برای کسانی که زندگی در یک خانه یا آپارتمان با تنها چند کوچک فرش است که به راحتی می توان برداشت و در حال حاضر برای اجرای عملیات های تصفیوی از ویژگی های هر چند روز به این ترتیب بدترین خاک و دوده پایین. اگر شما نشت برخی از مواد غذایی بر روی زمین پس از آن شما هنوز هم می خواهید به mop که توسط دست.

ویژگی های اضافی

زمانی که جارو به K700 دو مختلف مکش حالت عادی و توربو. طبیعی است که تاریخ در 1000 pa و توربو دو برابر آن است. فوق العاده مکش فعال می شود با فشار دادن دکمه پاور در بالای ربات دو بار وجود دارد هیچ راهی برای فعال کردن آن از راه دور. من قطعا می تواند تفاوت را بشنود; مکش برای تلفن های موبایل خیلی قوی تر است.

Yeedi را خلاء دارای دو برس دوار در پایین و یک فیلتر داخلی. همه از این خواهد شد و پس از زمان و نیاز به جا شود. متاسفانه Yeedi نمی عرضه هر گونه اضافی برس یا فیلتر با K700—آنها عرضه دو لباس برای تصفیوی اما–و من قادر به پیدا کردن هر مکان بر روی وب سایت خود را به منظور بیشتر. این نه یک مشکل به صرف $300 در یک ابزار و نه قادر به خرید قطعات یدکی در صورت لزوم.

به مسائل بدتر در Yeedi صفحه وب برای K700 وجود دارد یک دکمه کلیک کنید به منظور تماس با Yeedi. وقتی که من کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افتد. آن را به معنای واقعی کلمه فقط یک تصویر است. که یک پرچم قرمز برای من; ابزار وب سایت باید با ارائه راه آسان برای مشتریان به تماس با آنها را برای کمک به. به عنوان من از طریق خواندن چاپ خوب در آمازون خود را در صفحه من پیدا کردن یک آدرس ایمیل برای خدمات به مشتریان ([email protected]). من با ارسال یک پیام به این آدرس ایمیل ارسال کردم و پاسخ شبانه حتی اگر آن را یک آخر هفته که قابل توجه است. انگلیسی بود و نه شکسته بود اما قادر به تعیین سه چیز است:

 • قطعات یدکی باید در آمازون در دسترس در عرض یک هفته.
 • طرف براش و فیلتر از K600 یک مدل قدیمی تر هستند سازگار هر چند غلتک قلم مو برای شخص برتر از اقران نوار است.
 • Yeedi حاضر است به من ارسال رایگان مجموعه ای از قطعات یدکی.

خوب در حال حاضر! که در مورد به خوبی از پاسخ به عنوان من می تواند برای امید. حتی اگر صفحه پشتیبانی خود سایت 404, آن را خوب است بدانید که Yeedi بسیار پاسخگو (و سخاوتمندانه) تیم پشتیبانی.

مانند تمام خلاء رباتیک و یا در غیر این صورت K700 نیاز به یک بیت از گاه به گاه تعمیر و نگهداری. برای تمیز کردن آن, من برای اولین بار آن تلنگر بیش پاپ از سمت قلم و کشیدن مو کردن آنها. من پس از آن پاپ از غلتک قلم مو و همین کار را با استفاده از لبه تیز شامل تمیز کردن ابزار زمانی که لازم است به قطع از طریق انباشته ، من تمیز کردن فیلتر. کتابچه راهنمای کاربر می دهد دستورالعمل های روشن برای انجام همه این کارهای تعمیر و نگهداری.

چیزی که من دوست دارم

 • عالی دستی
 • کارآمد و موثر جارو الگوریتم
 • قابلیت mop (یا حداقل پاک کردن)
 • صدای دلپذیر

آنچه که من می خواهم تغییر

 • اضافه کردن خدمات به مشتریان اطلاعات تماس به K700 وب سایت
 • اضافه کردن یک محل برای خرید قطعات یدکی (امیدوارم به زودی)
 • بهبود تصفیوی ویژگی به طوری که آن را می توانید تشخیص فرش از طبقات سخت

افکار نهایی

اگر چه Mopi نیست کاملا روزی او هنوز هم خوب علاوه بر به ما مجموعه ای از ابزارهای. او استفاده از vSLAM فن آوری را قادر می سازد تا به طور موثر حرکت در عقب و جلو الگو به منظور پاک کردن کل زمین است. او می تواند خلاء و mop هر دو و در حالی که او تصفیوی است و نه نور آن پاک خواهد شد تا برخی از خاک از کف. اگر شما در جایی زندگی می کنند با چند فرش است که آسان به انتخاب کنید تا هنگامی که آن را تصفیوی من فکر می کنم شما یک نگاهی به Yeedi را K700 رباتیک خلاء.

قیمت: $299.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Yeedi یک شرکت تابعه از Ecovacs.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>