تامی جان فقط راه اندازی یک جدید صاف Bralette و آن *پس* راحت

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

من پوشیده نیست و یک underwire بند از دفتر من بسته شد در ماه مارس است و من به تازگی تصمیم من هرگز قصد بازگشت. وجود دارد بسیاری از باور نکردنی bralettes در دسترس این روزها که ارائه پشتیبانی میکند و به راحتی با فشار دادن و کندن از یک سخت underwire چه نقطه?

یکی از مورد علاقه های شما من? تامی جان با نام تجاری جدید راحتی صاف Bralette. فقط به عنوان نام نشان می دهد, این است که خیلی راحت! آن را ساخته شده از این فوق العاده نرم و مواد سبک وزن است که احساس می کند مانند آن را فقط بر روی پوست شما از بین می رود. به صورت واقعی! گاهی اوقات فراموش میکنم که من حتی با پوشیدن آن!

من هم دوست دارم که چگونه صاف و بدون درز این bralette است. آن را به طور کامل نامرئی در زیر لباس و بلوز بلکه در زیر و نزدیک-لباس اتصالات مانند مخزن تاپس و نازک تابستان كم.

بهترین از همه در نظر من ، تولیدات فنجان. گاهی اوقات bralettes می شود تا “به سختی وجود دارد” که آنها را به قفسه سینه خود را در هیچ شکل و یا تعریف. نه این یکی. آن را ماهرانه مجسمه به سینه خود را نگاه صاف و بدون اضافه کردن هر غیر ضروری جثه.

اگر شما به آرامی ساخت سوئیچ به bralettes در تمام طول روز هر روز این است که قطعا یکی برای اضافه کردن به مجموعه خود را. آن را برنده شوید.

زنان به راحتی صاف Bralette ($58)

زنان به راحتی صاف Bralette ($58)

زنان به راحتی صاف Bralette ($58)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>