این راز در مورد هری پاتر و شاهزاده & Meghan Markle مالی فقط

Meghan Markle و شاهزاده هری ساخته نشده *هر* پول پس از خروج خانواده سلطنتی, گزارش های جدید نشان می دهد.

سلطنتی متخصص کتی elizabeth banks فقط نشان داد “سرگرمی امشب” که زن و شوهر نشده به دست آورده هر درآمد در همه پس از “Megxit” در اوایل این بهار. ما خیلی شگفت زده کرد!

بیشتر بخوانید: شما هرگز حدس می زنم آنچه خارج شده بود و فقط انجام میدهد–مشتریان پس از جا در رفته!

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

“آنها شده ایم در L. A. از ماه مارس آنها به سمت چپ خانواده سلطنتی در پایان ماه مارس و در عین حال آنها نیست و در واقع به دست آورده هر چیزی” او نشان داد در اوایل این ماه.

اما قبل از ریختن یک قطره اشک برای هری و مگان می دانیم که زن و شوهر بنا به گزارش همین حالا نیاز به کسب هر گونه پول.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب مورد Kelly Ripa خانواده که درست کردم!

“آنها نیاز به کسب پول,” او گفت: منبع خبر. که حس می کند.

و آن را ممکن است تغییر به زودی. شما به یاد بیاورید که این زن و شوهر فقط امضا عظیم صحبت مقابله با نیویورک-بر اساس هری واکر آژانس (بیل کلینتون و باراک اوباما در حال مشتریان) و elizabeth banks گزارش می دهد که رزرو خود را ظاهر می تواند تا آنجا که $1 میلیون نفر است.

ادامه مطلب: گوئن استفانی به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–آن را ترسناک!

نمی تواند بیش از حد هیجان زده است که آنها را با استفاده از پلت فرم خود را به بحث در مورد خانواده سلطنتی! “آنها هیچ برنامه ای برای انجام هر گونه درگیری های صحبت کردن در مورد خانواده سلطنتی” منبع می گوید و همکاران.

را “قویا متعهد به مسائل اجتماعی جهان با آن مواجه است در حال حاضر از جمله نژادی, عدالت, برابری جنسیتی و سلامت روان.” خوب است که خوب است!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>