این Bivy چوب تبدیل گوشی شما را به یک 2-راه جهانی ماهواره ای ارتباط برقرار

اخبار – هنگامی که شما در حال پیاده روی کمپینگ و یا کاوش در مناطق بدون تلفن همراه پوشش می تواند یک نگرانی در صورت وضعیت های اضطراری است. سنتی ماهواره ای گوشی های گران قیمت قطعه از تجهیزات با همان اندازه گران استفاده از اتهامات عنوان شده علیه. است وجود دارد یک جایگزین مقرون به صرفه تر? که در آن Bivy چوب در می آید. این دستگاه کوچک که در اندازه شبیه به یک حمل و پشت باتری و جفت خود را با گوشی های هوشمند موجود به آن اجازه می دهد به ارسال/دریافت متون و حتی ارسال موقعیت شما از هر نقطه در جهان به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید ببینید آسمان است. این Bivy چوب است که در قیمت $349 و آثار آن را در یک سیستم اعتباری است که اجازه می دهد یک عمل (متن, محل, ردیابی) در هر اعتباری. توجه داشته باشید که شما می توانید تماس های صوتی با استفاده از این دستگاه است. اعتبارات منقضی پس از یک ماه و شروع در $17.99 قیمت 20 واحد. بازدید bivy.com برای اطلاعات بیشتر.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>