یکی از ادویه شما باید به دور انداختن ASAP به دلیل آن را به آرامی از بین می برد و سوخت و ساز بدن شما

این هیچ راز است که ادویه جات ترشی جات و ادویه اضافه کردن یک تن از عطر و طعم به فقط در مورد هر وعده غذایی. در حالی که این ادویه مناسب garnishes به خود را سالم, صبحانه, ناهار و شام, آنها گاهی اوقات می تواند مضر به دل و روده خود را زمانی که آنها بیش از حد استفاده.

هنگامی که شما فکر می کنم روزمره خود ادویه جات ترشی جات و ادویه شما احتمالا شروع به فکر کردن در مورد سنتی نمک و فلفل. این دو قطعا ملزومات است که هر کس در آشپزخانه خود را.

در واقع وجود دارد یک خاص محبوب ادویه که کند می کند کردن سوخت و ساز خود را. شما باید قطعا فکر می کنم دو بار قبل از اضافه کردن آن را به وعده غذایی بعدی خود را.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

salt

شاتر

یکی از ادویه شما باید خلاص شدن از شر ASAP به دلیل آن را از بین می برد و سوخت و ساز بدن خود نمک دریا. با توجه به غذا خوردن این و نه آن!, مورد علاقه خود را در نمک دریا ندارد به عنوان مقدار ید در آن را به عنوان به طور منظم نمک می کند. ید یک ریزمغذی است که تیروئید شما یک سوخت و ساز بدن-تنظیم غده نیاز به عملکرد درست.

salt

شاتر

نمک نیست بهترین چیز برای رژیم غذایی سالم خود را به طور کلی. اجازه دهید آن صورت, آن را نمی کند به عنوان یک شگفتی آمده که آمریکایی ها و راه نمک بیشتر از مقدار توصیه شده است. غذا و داروی آمریکا (FDA) توصیه کمتر از 2,300 میلی گرم سدیم در هر روز زمانی که آمریکایی ها در واقع تمایل به خوردن در مورد از 3400 میلی گرم در هر روز است. اوه! کارشناسان بهداشت و درمان در حال بی وقفه مطالعه ارتباط بین سدیم موجود در نمک و افزایش وزن ناخواسته.

salt

شاتر

با توجه به Livestrong مقاله بررسی توسط متخصص تغذیه کلودیا تامپسون وجود دارد یک لینک مستقیم بین مصرف سدیم و موقت وزن آب به دست آورید. اگر شما خورده ام به خصوص شور, مواد غذایی, سپس شما باید جای تعجب نیست زمانی که شما احساس می کنید نفخ بعد از آن در روز است. از جمله غذاهای شور نیز ممکن است شما را حتی گرسنه که می تواند منجر به پرخوری و پتانسیل افزایش وزن در دراز مدت است.

salts

شاتر

مورد علاقه خود را سالم ادویه? اجازه دهید ما می دانیم شما برو به ادویه جات ترشی جات و گیاهان را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>