استارباکس فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به فروشگاه خود را, سیاست ما شوکه شده!

استارباکس یک تغییر بزرگ به فروشگاه خود سیاست است. کافی شاپ های زنجیره ای اعلام کرد که مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک در تمام استارباکس مکان. سیاست جدید اجرا شد ژوئیه 15.

در توضیح تصمیم خود را قهوه های زنجیره ای نوشت که آنها “متعهد به ایفای یک نقش سازنده در حمایت از سلامت و مقامات دولتی به عنوان کار می کنند برای کاهش گسترش COVID-19.”

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

woman with mask

شاتر

قبلا استارباکس تنها نیاز به کارکنان به سایش پوشش صورت اما پس از گسترش سیاست شامل مشتریان. این یکی از یک سری از اقدامات که قهوه زنجیره ای است که به نگه داشتن هر دو به مشتریان و کارکنان امن در طول بیماری همه گیر.

استارباکس کارکنان حق امتناع از خدمات به هر کسی که با پوشیدن ماسک.

Starbucks

شاتر

این سایت توضیح می دهد: “ما با احترام به نیاز مشتریان به دنبال اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی از جمله پوشیدن صورت پوشش در هنگام بازدید از فروشگاه ما. این مسئولیت ما را برای محافظت از همکاران و با رعایت بهداشت عمومی محلی داد. به عنوان مثل همکاران ما حق دارند و مسئولیت به رد خدمات به مشتریان که پوشیدن صورت پوشانده اند.”

mask in hand

شاتر

اما اگر شما خود را فراموش کرده اید ماسک وجود دارد گزینه های دیگر برای سفارش قهوه مورد علاقه خود را.

با توجه به آزادی مطبوعات “در انتخاب مکان های که در آن یک دولت محلی دستور است نه در محل مشتریان است که ممکن است با پوشیدن یک صورت پوشش خواهد شد که گزینه های مختلف به سفارش خود را استارباکس از جمله سفارش در drive-thru, منظقه وانت از طریق استارباکس نرم افزار و یا قرار دادن یک سفارش برای تحویل از طریق استارباکس ارائه می شود.”

Starbucks

شاتر

این ماسک جدید حکومت است و نه تنها تغییر قهوه زنجیره ای اجرا کرده است. استارباکس مکان نیز افزایش یافته خود را به روش های تمیز کردن را به نگه داشتن مشتریان و شرکای سالم است.

ایالات وب سایت خود را “ما راهنمایی گرفتن از سی دی و محلی, مقامات بهداشت و درمان ما افزایش یافته است و مطابق با اصول بهداشتی برای تمام شرکت-اداره فروشگاه ها برای کمک به جلوگیری از گسترش همه میکروب ها اضافه پرداخت هم برای شرکای ما حمایت از این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>