Anker نیروگاه 200 قابل حمل قابل شارژ ژنراتور نقد و بررسی – یک راه حل کامل برای قدرت متوسط نیاز


نقد و بررسی – یک چیز جالب در مورد گرفتن به نقد و بررسی اسباب بازی های مختلف است که کشف محصولات شما را قبلا نادیده گرفته و در حال حاضر در تعجبم که چگونه شما می توانید بدون زندگی می کنند. تبدیل شدن آنها است که جدایی ناپذیر به زندگی روزانه خود را. یک محصول قابل حمل ایستگاه برق. این کوچک قابل حمل هیولا می تواند به نوبه خود در کوتاه مدت قطع برق از اورژانس به فقط یک مزاحم. یکی از جدیدتر قدرت است Anker نیروگاه 200.

آنچه در آن است ؟

این Anker نیروگاه 200 است 218 وات ساعت برق قابل حمل ایستگاه با متنوع شارژ پورت: 12 ولت DC (فندک ماشین), 2, USB 3, 1 USB-C قدرت تحویل و AC 110 ولت خروجی. وزن 6 پوند است. و می آید با یک دسته برای حمل. این طراحی براق و مدرن به نظر می رسد خوب در هر محیط.

مشخصات

 • ظرفیت: 57600mAh/218.8 Wh
 • ورودی: AC/تحویل قدرت
 • USB خروجی: 5V
 • تحویل قدرت خروجی: 5V=3A 9V=3A 15V=2A 20V=1.5 A
 • DC خروجی: 12V
 • خروجی AC: 110V
 • AC موج: موج سینوسی خالص
 • کل خروجی: حداکثر 130W

طراحی و امکانات

شانس هستند شما در حال حاضر خود یک Anker شارژر و یا کسی که نمی داند. Anker شارژر قابل اعتماد و آسان برای استفاده و در همه ابعاد و قدرت رتبه بندی برای تمام بودجه ها. این نیروگاه 200 است جدیدترین ظرفیت منبع قدرت برای کوتاه مدت قطع سفرهای کمپینگ و یا دیگر دریافت-togethers که در آن قدرت در دسترس نیست.

در 6 پاند نیروگاه 200 حمل آسان است و حرکت در اطراف که در آن مورد نیاز است. آن را دارای یک صفحه نمایش ال سی دی است که نشان می دهد عمر باتری بنابراین شما همیشه می دانید که چه مقدار آب شما را ترک کرده اند.

وجود دارد 5 قدرت کردن پورت در پایان یکی از نیروگاه 200 و یک قدرت در پورت در انتهای دیگر. من مثل این راه اندازی. دیگر قدرت من از قدرت در پورت در همان سمت به عنوان قدرت-از پورت آن را کمی بی دست و پا برای شارژ با بسیاری از کابل های متصل. اتصال و قطع ارتباط آسان بود. وزن واحد کمک می کند تا نگه داشتن آن در محل اجازه می دهد برای یک دست اتصال. آن ضخیم دسته سیلیکون باعث می شود آن را آسان به حمل یک اتاق به اتاق به عنوان مورد نیاز است.

این نیروگاه 200 110 ولت AC خروجی را می توان مورد استفاده برای شارژ یک لپ تاپ اگر همه شما باید قدرت پلاگین یا خود را از پورت USB استفاده می شود. این پورت نیز می توان به قدرت یک مینی یخچال (tailgating احزاب و یا حیاط خلوت نوار-b-ques) و یا کوچک دستگاه های پزشکی در طول کوتاه قطع برق.

دو USB 3 پورت مناسب برای گوشی های هوشمند و قرص. از آنجا که هر دستگاه را می توان شارژ بیش از چند بار این نیروگاه 200 تقریبا کامل برای آخر هفته کمپینگ سفر به شما اجازه اقامت متصل هر کجا که شما هستند.

از ویژگی های خوب این نیروگاه 200 USB-پورت C است که هر دو قدرت و قدرت-در پورت معنی شما می تواند شارژ واحد از طریق USB-C به جای قدرت AC-در پورت در عقب اگر شما می خواهید. آن را نیز بدان معنی است که یک iPad Pro یا دیگر USB-C مجهز به دستگاه شارژ می شود و در همان زمان به عنوان نیروگاه 200 در حال شارژ که متصل به خروجی دیوار. این است که به نام عبور از طریق شارژ. توجه داشته باشید که این نیروگاه 200 شارژ خواهد شد بسیار سریع تر از طریق USB-C از AC—تا زمانی که تنظیمات فرکانس صحیح هستند. کتابچه راهنمای توضیح می دهد که چه تنظیمات فرکانس هستند و چگونه به آنها را خیلی بهتر از من می توانید.

یکی از آزار دهنده “قابلیت” از نیروگاه 200 شامل USB-C پورت. پس از آن دو برابر به عنوان یک قدرت و قدرت-پورت باید آن را روشن قبل از شارژ کردن اپل و یا دیگر USB-C دستگاه. اگر آن را روشن و پس از اتصال سیم اپل را شارژ نیروگاه 200—چیز خوبی نیست.

این نیروگاه 200 هدف این است که برای شارژ لوازم الکترونیکی قابل حمل و لوازم خانگی کوچک/چراغ. به عنوان مثال آن را به شارژ گوشی های هوشمند (12+ هزینه) لپ تاپ (3+ هزینه) قرص (7+ هزینه) لامپ (50+ ساعت) و یا مینی یخچال (4+ ساعت). این یک مقدار زیادی از قدرت است اما اشتباه نکنید این نیروگاه 200 بسیار بزرگتری از قدرت. این نه امتیاز به شارژ هر چیزی که نیاز به بیش از 100 مستمر وات. این قوانین از اجاق های مایکروویو, دریل, یخچال و فریزر, سشوار قهوه یا بلندر. وجود ایستگاه های برق موجود است که به اتهام قدرت بیشتر خواستار دستگاه های, اما آنها بزرگتر و سنگین تر و گران تر است.

چیزی که من دوست دارم

 • کاملا اندازه
 • دستگیره حمل
 • مقرون به صرفه
 • می تواند برای کوتاه قطع برق

آنچه که من می خواهم تغییر

 • حذف آزار دهنده قدرت-قبل از استفاده از USB-C

افکار نهایی

زندگی در فلوریدای مرکزی است آن را آب و چالش ها (و نه شمارش طوفان). در طول تابستان ما تقریبا روزانه سنگین و رعد و برق است که می تواند باعث قطع برق است که می تواند از چند دقیقه تا چند ساعت و یا بیشتر. یک منبع قدرت مانند نیروگاه 200 می تواند در مفید آمده است در اجازه می دهد تا شما را به ماندن را سرگرم و یا متصل شود اگر دستگاه شما نیاز به دوباره شارژ. اگر چه این یک سازش خوب برای کوتاه مدت قطع درک است که دیگر قطع برق نیاز به بزرگتر و گران تر از راه حل های. این نیروگاه 200 اعتصاب تعادل کامل بین قیمت و اندازه و راحتی. من باور یک نیروگاه مانند نیروگاه 200 خواهد شما از بین بردن.

قیمت: $259.99 ما
Wبرای خرید اینجا را: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Anker.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>