شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این دلخراش جدید در مورد Ryan Seacrest که درست کردم–خیلی غمگین!

Breakups هرگز آسان است. و آنها به خصوص سختی در جهانی همه گیر. Ryan Seacrest شده است رفتن را از طریق یک بسیار عمومی تقسیم از دیرین دختر Shayna تیلور. او خیلی آرام در مورد آن تا زمانی که به تازگی هنگامی که او در مورد احساسات خود را در یک قسمت از خود نشان می دهد On Air With Ryan Seacrest. این خیلی غم انگیز!

“این یک تعمیم اما من آن را بخوانید. من آن را ایجاد کنید. من فقط انتقال” 45 ساله بت آمریکایی میزبان توضیح داده شده در جمعه, جولای 6. “آنها می گویند مردان می توانند در زمان پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را آشکارا. …گاهی اوقات من برای پیدا کردن آن دشوار کردن هوا. در هوا بدون مشکل که خیلی عجیب و غریب است.” فروپاشی قطعا تازه این فقط اعلام شده توسط تکرار از هر دو Ryan و Shayna.

Shayna, 28, مشترک برخی از کلمات خود را در Instagram, نوشتن “شما هرگز نیاز به متقاعد کردن فرد مناسب برای شما را دوست دارم. مهم نیست که چه شما نمی توانید آنها را تغییر دهید آنها را به انجام کار و یا آنها را به ارتکاب به شما اگر آنها آماده برای نشان دادن. تغییر باید الهام گرفته از درون و اقدامات همیشه بلندتر از کلمات است.”

ادامه مطلب: Ryan Seacrest فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت بهداشت و درمان–خیلی غمگین!

رایان و Shayna تا به حال سهم خود را از breakups و یو پی اس در گذشته داشتن تقسیم دو بار قبل از اینکه برای اولین بار خواستار آن مدت کوتاهی پس از آنها شروع به دوستیابی در سال 2013 و پس از آن دوباره در ماه فوریه 2019 قبل از آشتی در ماه سپتامبر. رایان گفت: ارتباط خود را با زیبایی جوان است احساس مانند یک “غلتکی coaster” به دلیل خاموش-در چرخه. ما امیدواریم که هر دو آنها برای پیدا کردن شادی و عشق—با هر یک از دیگر دوباره و یا با شرکای جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>