Will Smith & Jada Pinkett Smith فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

خواهد شد و Jada Pinkett Smith یکی از هالیوود قدرت زوج است که به نظر می رسد به طور کامل اختصاص داده شده به هر یک از دیگر. به تازگی جادا خطاب رابطه او با خواننده, August Alsina, در طول یک مختصر جدایی از خواهد شد.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Will and Jada Smith

چلپ چلوپ اخبار

جادا اعتراف به رابطه عاشقانه با August Alsina در Facebook به تماشای نشان می دهد رنگ قرمز میز صحبت کنید. ظاهرا خواهد دانست که در مورد رابطه و به برکت او. خواهد پیوست و همسرش روی میز قرمز بحث برای رسیدگی به این موضوع است.

Will and Jada Smith

چلپ چلوپ اخبار

در این رابطه آغاز شده به عنوان دوستی با هر دو Smiths و خواننده. جادا گفت: “چهار سال و نیم پیش… شروع کردم به دوستی با همایون و در واقع ما شد واقعا دوستان خوب.” او ادامه داد: “و این همه را با او فقط نیاز به کمک من تمایل خود را برای کمک به سلامت ذهنی خود دولت است.”

Will and Jada Smith

چلپ چلوپ اخبار

در اطراف این زمان خواهد شد و شخص در مورد برخورد با مسائل زناشویی است. آنها به طور خلاصه از هم جدا شوند. جادا می گوید که می دانست که در مورد رابطه و به او “اجازه” برای انجام با آن. او بیشتر روشن “یکی از چیزهایی که من می خواهم برای تمیز کردن… در مورد شما (ویل اسمیت) به ‘اجازه’ است که… تنها کسی است که می تواند اجازه بدهد که در شرایط خودم است.”

Will and Jada Smith

چلپ چلوپ اخبار

این زن و شوهر در زمان به قرمز جدول بحث به همه چیز روشن است. جادا می گوید: “از طریق خاص که سفر یاد گرفتم که خیلی در مورد خودم و واقعا قادر به مقابله با بسیاری از عدم بلوغ عاطفی, احساسی ناامنی و من واقعا قادر به انجام برخی از واقعا عمیق شفا.” زن و شوهر به حال بدیهی است که کار خود را از مشکلات. جادا می گوید که همه چیز خوب است و در حال حاضر می گوید که “سالها پیش” و او در نقل مکان کرد. “ما واقعا به بدست که محل جدید عشق بی قید و شرط” گفت: Jada.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>