یکی شربت خانه مواد غذایی شما همیشه باید دلیل آن منجر به فوری افزایش وزن

اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن گرفتن نگاه نزدیک در شربت خانه خود را یک شروع خوب است از آنجا که احتمالا در آن بسیاری از وعده های غذایی خود را در حال آمدن از. با پرتاب کردن مواد غذایی که مانع کاهش وزن شما کمک می کند خودتان را در مسیر باقی بماند و تمرکز بر سالم تمام مواد غذایی و مواد تازه.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک شربت خانه مواد غذایی شما همیشه باید دلیل آن منجر به افزایش وزن.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

canned soup

شاتر

کنسرو سوپ

کنسرو سوپ یک وعده غذایی سریع و آسان, اما آنها می تواند منجر به مشکلات وقتی که می آید به سلامت خود را از بسیاری از مارک های بسته بندی شده با سدیم و چربی است. و بیش از حد سدیم می تواند به افزایش وزن منجر شود.

مونیکا Reinagel, MS,LD/N CNS می نویسد که به صورت علمی آمریکا توضیح میدهد: “خوردن مقدار زیادی نمک می تواند بدن خود را به حفظ بیشتر آب است که می تواند نشان می دهد تا در مقیاس به عنوان اضافه وزن. اما ما نه فقط صحبت کردن در مورد وزن آب در اینجا. نمک زیاد در رژیم غذایی به نظر می رسد مربوط به چربی بدن بالاتر—به طور خاص این نوع از چربی تجمع می یابد که در اطراف وسط خود را.”

canned soups

شاتر

لیزا جوان, Ph. D. R. D. C. D. N. کمکی تغذیه استاد در دانشگاه نیویورک خطاب به مردان مجله در مورد تغذیه, جزئیات, کنسرو شده-سوپ-و چرا شما باید نگه داشتن چشم مراقب باشید در هر شما در حال خرید.

با توجه به مقاله “کنسرو سوپ می تواند به آسمان بالا در سدیم هنگامی که بیش از حد می تواند منجر به فشار خون بالا و بیماری های قلبی و سکته مغزی. بنابراین انتخاب کردن برای کم سدیم سوپ در هر زمان ممکن است, می گوید دکتر جوان و هدف به بیش از 350 میلی گرم. (زمانی که سوپ به رخ کشیدن افزود مزایای بهداشت و درمان از جمله سنگین گیاهی بخش شما می توانید بروید به 480mg اما اضافه کردن آب جوش برای رقیق کردن.)”

woman holding stomach

شاتر

آن را نیز ایده خوبی است به جست و خیز مبتنی بر کرم سوپ که معمولا بیشتر چربی و کالری به گفته دکتر جوان.

در عوض اگر شما نیاز به یک وعده غذایی سریع و می خواهید به انتخاب کردن برای کنسرو سوپ انتخاب گیاهی مبتنی بر مایع و هدف برای “قلب سالم” و یا کم سدیم گزینه های.

feet on a scale

شاتر

وقت گیر تر از گزینه است به سوپ خود را. اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد مانند یک پروژه بزرگ وجود دارد تن از دستور العمل (با درجات مختلفی از دشواری) که شما می توانید امتحان کنید. به علاوه اگر شما یک اجاق گاز کند شما واقعا فقط نیاز به نگرانی در مورد دبستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>