هرگز استفاده از این شامپو اگر شما می خواهید یک سر پر از مو

چیدن یک غیر تحریک کننده شامپو بخش مهمی از مراقبت از موهای خود را. متاسفانه بسیاری از محبوب شامپو مارک نمی مراقبت از مو یا پوست سر–به جای آن که منجر به تحریک خشکی و حتی از دست دادن مو.

با در نظر گرفتن اگر شما توجه خود را تنک شدن مو و یا فقط می خواهم به نگه داشتن خود را سر پر از مو آن را یک ایده خوب را به یک نگاه دوم در محصولات مو شما با استفاده از و اجتناب از آنهایی که با سخت سورفاکتانت.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

hair loss

شاتر

به گفته دکتر Erum Ilyas یک هیئت مدیره گواهی متخصص خارج از فیلادلفیا اجتناب از سورفاکتانت است که گام مهمی در محافظت از مو و پوست سر

او توضیح میدهد: “مواد در شامپو است که می تواند منجر به افزایش ریسک شکستگی مو و ممکن است از دست دادن آنهایی که نوار مو طبیعی آن روغن سورفاکتانت در خاص است. یکی از زیباترین و شنیدن در مورد گرایش به سدیم لوریل اتر سولفات.”

woman washing hair

شاتر

در سلب موهای خود را از آن روغن های طبیعی سورفاکتانت مو را ضعیف تر و بیشتر در معرض آسیب و شکستگی که به معنی شما کمتر احتمال دارد به یک سر پر از مو است.

با در نظر گرفتن این ایده خوبی است برای بررسی بطری شامپو خود را به صورت سولفات و دیگر سورفاکتانت است که می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

hair loss

شاتر

با استفاده از این در ذهن, آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که هر شامپو را استفاده از سولفات در فرمول خود را. بخشی از دلیل این شدیدتر مواد هنوز در شامپو است که آنها را کمک به تمیز کردن موهای خود را و از بین بردن خاک و روغن.

متاسفانه در این روند آنها همچنین نوار مو طبیعی لازم روغن.

shampoo bottle

شاتر

با که در ذهن چسبیده به سولفات-رایگان شامپو یک ایده خوب است. Ilyas توصیه Nexxus رنگ اطمینان شامپو به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه–آن را کمتر از 12 دلار و شما می توانید آن را در آمازون!

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>