گوئن استفانی & Blake Shelton فقط یک اطلاعیه–طرفداران شده اند در انتظار برای این!

ما عاشق اجراهای زنده است که هنرمندان انجام شده است در Instagram پس از رمان شیوع کروناویروس اما طرفداران موسیقی می دانم که وجود دارد هیچ چیز مانند دیدن گروه های مورد علاقه خود در کنسرت.

گوئن استفانی و بلیک شلتون‘s fans هیچ تفاوتی ندارد از دیدن آنها دوئت در صدای آخر فقط یک پا در واقع قادر به دیدن آنها را می خوانم زندگی می کنند.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

ادامه مطلب: Blake Shelton فقط اجازه دهید این راز در مورد گوئن استفانی لغزش

خوب نگران نباشید من حیوانات خانگی: زن و شوهر فقط اعلام کرد که آنها انجام خواهد داد ویژه رانندگی در کنسرت (مانند یک کیت شهری را در اوایل بهار). این بزرگ است!

شلتون در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن هیجان انگیز اخبار هفته گذشته است. “جهنم حق میشم!” او ارسال شده به پلت فرم در جولای 8. “نمی توانید صبر کنید برای جولای 25th… ما رو منحصر به فرد @encoredriveinnights نشان می دهد در رانندگی-در تئاتر در سراسر شمال امریکا با مهمانان ویژه @GwenStefani و @TraceAdkins!”

ادامه مطلب: گوئن استفانی به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–آن را ترسناک!

بلیط رفت و در فروش در جولای 14 در ظهر محلی کنونی! “علامت گذاری تقویم خود را و لذت بردن از سرگرم کننده امن شب با خانواده! #DriveInNights #BlakeAtTheDriveIn – تیم BS.” ما خیلی هیجان زده–اجازه دهید شمارش معکوس آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب: میشل اوباما فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>