Chick-fil-A فقط مخرب ترین اطلاعیه همیشه این را نمی توان واقعی!

Chick-fil-A به تعویق انداخته است معروف خود را گاو روز قدردانی از یک رویداد سالانه که در آن زنجیره غذایی سریع ارائه می دهد مواد غذایی رایگان به مشتریان مایل به لباس به عنوان گاو. سال گذشته این مراسم برگزار شد و در جولای 9, اما این مراسم لغو شده است در این سال با توجه به Covid نگرانی های ایمنی.

Chick-fil-A هنوز خود را باز اتاق ناهارخوری (با وجود دیگر زنجیره غذایی سریع انجام این کار). با توجه به Delish “اگر چه برخی از رستوران ها در حال باز کردن اتاق ناهارخوری تحت سخت دستورالعمل جدید برای اجتماعی فاصله به حداقل برسد و فرد-به-فرد, تماس, Chick-fil-A باز است آن اتاق ناهار خوری فقط رتبهدهی نشده است. شما هنوز هم می توانید سفارش برای منظقه وانت و یا در درایو-از طریق پنجره در میان است.”

نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتر.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Chick-fil-A

شاتر

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز, Chick-fil-A توضیح داد که این تصمیم: “سال 2020 شده است به چالش کشیدن و برای هم بودن ما تصمیم گرفته اند برای به تعویق انداختن تعطیلات سالانه به افتخار محبوب ما bovines.”

فست فود های زنجیره ای تصمیم به انصراف از گاو قدردانی روز (که شده است یک سنت از سال 2005) در نور از تهدید Covid-19.

Chick-fil-A

شاتر

گاو روز قدردانی از سایت توضیح می دهد: “ما این تصمیم با جوامع ما در خدمت در ذهن نگه داشتن امن خدمات به عنوان بالاترین اولویت ما در این زمان. تا زمانی که ما می تواند جمع آوری دوباره در فرد و جشن گاو ما ما ایجاد شده اند چند راه سرگرم کننده برای نگه داشتن روح گاو روز قدردانی زنده در این تابستان.”

اگر شما تعجب کنید که چه خدمات امن معنی, Chick-fil-A توضیح می دهد که بیش از حد ترسیم اجزای مختلف امن خدمات: عضو تیم مراقبت از شستن دست ها, امنیت غذایی, اجتماعی فاصله مکرر تمیز کردن و تماس با ما سفارش پرداخت و تحویل.

Chick-fil-A app

شاتر

اما اگر شما به دنبال برای برخی از در خانه گاو-فعالیت های مرتبط با جوجه-fil-A کردم تا شما پوشیده شده است.

وب سایت متحده “تا زمانی که ما می تواند جمع آوری دوباره در فرد و جشن گاو ما ما ایجاد شده اند چند راه سرگرم کننده برای نگه داشتن روح گاو روز قدردانی زنده در این تابستان.”

در Pinterest زنجیره دارای یک میزبان از ایده هایی برای چگونه خانواده خود را می توانید لذت بردن از گاو با مضمون وقت با کیفیت با هم.”

Chick-fil-A

شاتر

با که در ذهن حتی اگر جوجه-fil-A پرش گاو روز قدردانی از این سال شما هنوز هم می تواند لذت بردن از غذای خوشمزه با تماس با ما گزینه های خرید و درایو-از طریق. و شما همیشه می توانید لباس تا مانند یک گاو به صورت رایگان مواد غذایی در سال آینده!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>