شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این راز درباره کیت میدلتون که فقط

یک راز بزرگ درباره کیت میدلتون‘s تنظيم خانواده فقط مطرح–و ما را شگفت زده کرد!

معلوم می شود که مدیر از کودکان سازمان هشدار داد شاهزاده خانم نه به یک کودک پس از جورج و شارلوت به دنیا آمد. و در پیچ تعجب آور ما یاد گرفته ایم که این بود که *فقط* قبل از اعلام بارداری کیت با شاهزاده لویی. اوه!

ادامه مطلب: شاهزاده ویلیام دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن: در طول یک تور لهستان و آلمان در تابستان 2017, Marie Claire UK گزارش که کیت داده شد یک اسباب بازی کودک.

پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت مسن تر بودند و گفته کیت تبدیل به ویلیام و گفت: “ما فقط باید بیشتر نوزادان!”

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

ادامه مطلب: شاهزاده هری و Meghan Markle فقط دلخراش ترین اخبار–ما را نمی بیند و این آینده!

از لحظه ای نادر از divulgence فرود کیت در آب داغ–در مدت کوتاهی پس از این رویداد آن سبز کارتر دیلرد مدیر اجرایی کودکان سازمان داشتن بچه ها صادر کیت یک نامه درخواست خود را به فرزند سوم.

“به عنوان مثال خانواده سلطنتی بریتانیا مجموعه بسیار تاثیر گذار,” او گفت:. “بحث خود را از داشتن یک خانواده بزرگتر می برد قانع کننده مسائل مربوط به پایداری و حقوق صاحبان سهام. بزرگ خانواده پایدار نیست.” اوه پسر!

ادامه مطلب: شاهزاده هری و Meghan Markle فقط دلخراش ترین اخبار–ما را نمی بیند و این آینده!

مدیر این سازمان که به ترویج “پایدار و کودک محور تنظيم خانواده” در ادامه به اصرار دوک و دوشس کمبریج به تجدید نظر در حال گسترش خانواده خود را.

در حالی که جورج و شارلوت هستند “خاص به زندگی فوق العاده… همین نمی توان گفت هر کودک آینده,” او به این نتیجه رسیدند. Ummm ما کاملا مطمئن لوئیس دارای یک زندگی خوب بیش از حد.

ادامه مطلب: John Legend فقط اجازه دهید این راز در مورد Chrissy Teigen وضعیت سلامت لغزش–خیلی غمگین!

مسائل پایداری و مثال خانواده های سلطنتی مجموعه آمد تا دوباره زمانی که شاهزاده هری گفته دکتر جین گودال در یک مصاحبه برای رواج است که او می خواهد تنها “دو [بچه ها] حداکثر” به خاطر این سیاره است. این بود که یک ضربت او برادر و خواهر کسی که با او گزارش شده است که اختلافات? ما هرگز نمی دانید–اما می تواند همه ما فقط توافق می کنید به زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند در این یکی ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>