weBoost Installed Home Complete Signal Booster Review

نقد و بررسی – اگر شما با داشتن مشکلات با تلفن همراه قدرت سیگنال در صفحه اصلی — تماس کاهش یافته فقیر کیفیت صدا فرستاده نشده متون نمی توانید گشت و گذار در وب ، — شما باید در نظر بگیرید weBoost خانه کامل تقویت کننده سیگنال.

این weBoost خانه نصب شده کامل Signal Booster کیت تمام خانه تقویت کننده تلفن همراه کیت که شامل یک آنتن خارجی تقویت کننده سیگنال و آنتن داخلی. قیمت همچنین شامل نصب حرفه ای توسط Ontech (حداقل آن Ontech برای منطقه). این weBoost کیت وعده به افزایش ناکافی سیگنال (وجود دارد به برخی از سیگنال برای کار با البته) به یک سطح قابل قبول در حالی که ساخت آن را در دسترس در سراسر خانه.
بنابراین در طول سال همراه ما قبض تلفن رو بزرگتر و بزرگتر. هیچ شکایتی با این سرویس اما خسته شدیم از هزینه است. به همین دلیل ما تغییر به یکی دیگر از حامل. من نمی نامگذاری حامل در اینجا, اما اگر شما توجه نزدیک به برخی از صفحه نمایش تلفن همراه منازعه آینده شما احتمالا کشف کردن که در آن ما فرود آمد. ماهانه قیمت جدید حامل آمد در کمتر از نیمی از آنچه ما پرداخت شد اما کوچک وجود دارد کمی مشکل سیگنال در خانه ما خوب نیست. من می دانم که این به این دلیل من در مورد آن شنیده است. من در مورد این زیادی. شما ممکن است فکر می کنم من اغراق وقتی که من می گویند من شنیده ام در مورد جدید حامل سیگنال پانزده یا بیست بار در روز.
من آرزو می کنم من.

من صحبت نو در Gadgeteer که منجر به یک جعبه بالا ورود در آستان ما حدود چهار روز بعد. در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم که هنگامی که یک راه حل به ما سیگنال مشکل در راه بود, من نمی خواهم که به شنیدن در مورد ما مشکل سیگنال 60 تا 80 بار در طول چهار روز. من فکر می کنم ما را در درک هر یک از دیگر در حال حاضر بنابراین شما می دانید که من.

این weBoost خانه کامل صدا مانند نوع دستگاه است که واقعا بهبود کیفیت زندگی است.

چه چیزی در جعبه ؟

هنگامی که جعبه را باز کردم, من در بر داشت زیر کارت در بالا با یک مقوا تقسیم نشان می دهد که من توقف کاوش و در حرفه ای برای نصب و راه اندازی. من می دانم که از این توضیحات محصول که شامل یک آنتن خارجی تقویت کننده سیگنال و آنتن داخلی. من فرض نیز وجود دارد نصب سخت افزار و لوازم جانبی دیگر.

من به نام و شماره از مردم خوب در Ontech برنامه ریزی نصب و راه اندازی ما در دو روز (بله 30-40 بیشتر شکایات) اما من فکر کردم این بود که بسیار سریع است. من در مورد خواسته Covid احتیاطی. ما به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به انجام شغل ما از راه دور به طوری که ما شده اند بسیار محتاط در مورد قرار گرفتن در معرض. در واقع این تکنولوژی خواهد بود که اولین فرد خارج از ما فوری دایره است که به ما اجازه می دهد در داخل خانه ما. فرد در تلفن به من اطمینان داد که این فناوری می تواند با پوشیدن یک ماسک و دستکش و پاک کردن سطوح هنگامی که به پایان رسید. کمی بیشتر در مورد که بعد از آن.

چرا که یک سیگنال متر مورد نیاز توسط تکنسین برای تعیین بهترین محل برای آنتن خارجی و تست نتیجه سیگنال تقویت شده بود در دسترس نیست Ontech به نام من و تحت فشار قرار دادند نصب کنید یک روز.

شما آن را حدس زده (15-20) اما من در حال حاضر می توانید ببینید که نور در انتهای تونل.

نصب و راه اندازی روز

تکنسین به نام یک ساعت قبل از ورود و نشان داد تا در زمان. پسر دوستانه. این بود خیلی داغ روز و او در ابتدا راه می رفت تا به خانه بدون ماسک و دستکش. او یک مرد بزرگ است و من مطمئن هستم که گرما به تفکر خود را, اما من مودبانه به یاد او در مورد اقدامات پیشگیرانه. او به سرعت رفت و برگشت به کامیون خود را و بازگشت به درستی مجهز. من نمی سرزنش مرد برای تلاش اما واقعیت این است که او سعی کرد به من و حتی بیشتر خاص است که ما در نظر گرفتن شانس.

من می تواند یک کاندوم قیاس در اینجا, اما من نمی خواهد.

فناوری جعبه را گرفت و بستهای آن را در کامیون خود را. من تصمیم گرفتم سعی کنید و عکس هر یک از این.

آماده سازی برای نصب و راه اندازی

اولین چیزی که تکنسین انجام شد بررسی سیگنال در مناطق مختلف از خانه برای پایه خواندن. او یک حرفه ای سیگنال متر است که نشان داد دسیبل قدرت سیگنال خوانش آن مطابقت ندارد تا دقیقا با تلفن همراه نرم افزار قرائت. پس گفت که, سیگنال قدرت نسبی خوانش ماند بسیار سازگار — که در آن او نشان داد که قوی ترین سیگنال در خانه من نرم افزار تلفن همراه نیز نشان داد که قویترین خواندن. وجود دارد در واقع در مورد یک 10db تفاوت بین ما و خوانش. به همین دلیل من تصمیم به سعی و خراب کردن تمام خوانش خود را. هدف من تحت شرایطی بود که به او اجازه می دهد به انجام آنچه او نیاز داخل خانه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

و پس از آن دریافت کنید.

آیا من صدای پارانوئید? اما این بدان معنا نیست که این ویروس را به من (دو منفی در نظر گرفته شده).

این تکنولوژی با استفاده از یک برنامه بر روی تلفن خود را برای تعیین نزدیکترین برج های تلفن همراه برای ما جدید حامل (خوب آن است که T-mobile) و سپس تایید کرد که قوی ترین سیگنال موجود بود در آینده در گوشه ای از خانه نزدیکترین برج. بعد او مونتاژ آنتن خارجی (گیرنده) و با استفاده از یک نردبان به موقعیت آن را به عنوان نزدیک که ممکن است به جایی که او در نظر گرفته شده برای آن کوه. او حفر یک سوراخ از طریق دیوار برای کابل و زد از این به آمپلی فایر واحد که او نیز تا به حال در موقعیت بسیار نزدیک به جایی که او در نظر گرفته شده برای سوار شدن آن را داخل گاراژ ما در عقب دیوار. در نهایت برای آزمون اثربخشی این پیکربندی او حفر یک سوراخ از گاراژ در داخل دیوار به اتاق ناهار خوری که در آن آنتن داخلی (فرستنده) قرار می گیرد. او زد خروجی کابل از آمپلی فایر به فرستنده و طراحی شده تا این واحد است. به این نقطه تنها دائمی مراحل دو سوراخ او حفر شده است.

ما هر دو می زد قدرت سیگنال آزمون در مکان های مختلف (خوانش من به اشتراک گذاشته خواهد شد بعد از آن) و تعیین سیستم ارائه نسبتا قابل توجهی سیگنال را افزایش دهد. من نیز تماس های تلفنی از بخش های مختلف خانه و این کار بسیار خوبی است. ما تصمیم گرفتیم به طور دائم اجزای کوه در این مکان است.

دائم نصب و راه اندازی

شروع در خارج او متصل به آنتن به سطح زیرین طاق در شمال غربی پایان از خانه.

براکت می تواند احتمالا کمی بهتر اما از آن است که هیچ بدتر از معمولی دیجیتال ماهواره دیش نصب سخت افزار — حتی من آغاز شده در موش لانه سیم بودند که در کنار خانه ما از تلویزیون کابلی ارائه دهنده زمانی که ما خریداری گیرد. با مقایسه این به نظر می رسد خیلی بهتر است اما کابل ارائه دهنده مجموعه ای از نوار بسیار کم است. این عکس مرا به یاد که ناودان ها دیر شده برای یک قدرت خوب شستشو. کواکسیال کابل اجرا می شود از آنتن را از طریق دیوار و به گاراژ.

این محور می آید از آنتن خارجی و متصل به بالای آمپلی فایر. به نظر من این آمپلی فایر به نظر می رسد مانند واحد پسرم خریداری شده برای افزایش ساب ووفر در ماشین خود را چند سال پیش. ما پیوست همسایگان ما در کف این تصمیم به اضافه کردن از راه دور شیشه ای تند به حالت از حمل و نقل. دیگر کابل کواکسیال می رود از بالای تقویت کننده به آنتن داخلی. قدرت کابل می آید از پایین تقویت کننده و متصل به نزدیکی پریز برق روی دیوار.

از سوراخ در دیوار است که فقط لخت حفاری. این کیت شامل نمی شود هر نوع پوشش, بنابراین من باید چیزی را به لباس است که تا. داخلی آنتن به نظر می رسد بسیار شیک — نوع مانند یک بلندگو.

وجود دارد یک پایه در پشت آنتن. این شهر همچنین دارای معمولی دیوار نصب اسلات ها در پشت واحد. پس از سه مولفه اصلی نصب شدند و متصل ما شده تمام آن را به بالا و دوباره. پس ما در زمان چند دقیقه برای تست قدرت سیگنال با حرفه ای خود را متر است. نصب سیستم در واقع ارائه یک کمی قوی تر سیگنال افزایش — احتمالا به خاطر آنتن خارجی نصب شده بود و اشاره به طور مستقیم به نزدیکترین برج همراه به جای تخمگذار در قطره قطره شدن.

در مورد دسیبل خوانش

سریع گزیده ای من در بر داشت در signalboosters.com — یک وب سایت که مبادرت به فروش بوستر تلفن همراه — از جمله weBoost واحد از ویلسون تقویت کننده.

dB به دست آوردن یک واحد اندازه گیری است که تعریف قدرت تکثير. بنابراین +10 دسی بل افزایش است قوی تر از یک +7 دسی بل به دست آورید. اما dB به دست آوردن اندازه گیری نمایی معنی وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک +7 و 10 دسی بل به دست آورید.

چقدر تفاوت ؟

این دو قدرت! برای هر +3 دسی بل به دست آوردن ترجمه به دو برابر شدن قدرت سیگنال. برای هر 10 دسی بل است که 10 برابر قدرت سیگنال. +20 دسی بل به دست آورید ؟ که حدود 100x قدرتمند تر است.

نتایج

با توجه به ویلسون تقویت کننده تلفن همراه دسیبل خوانش اجرا از -50 تا -120 دسی بل با -50 کامل بودن میله و ممکن است بهترین سیگنال و -120 بودن یک یا بدون میله و فقیر به هیچ سیگنال قابل استفاده. من با ذکر این دلیل که شما را نگاه کنید تقریبا همه از خوانش من در زمان با تلفن همراه نرم افزار قبل از نصب آمپلی فایر زد پایین تر از -120db. تکنسین حرفه ای قدرت سیگنال متر به طور مداوم نشان داد که قدرت سیگنال خواندن بود که حدود 10 دسی بل بالاتر (به عنوان مثال-120db بر روی تلفن همراه برنامه های مساوی -110db در سیگنال متر). با توجه به این که تلفن همراه مشغول به کار قبل از آمپلی فایر را نصب کنید (فقط ضعیف), من می خواهم به فرض که من داخلی گوشی متر است حدود 10db. من قصد ندارم به این تنظیم هنگامی که بحث در مورد نتایج — من فقط بحث در مورد تفاوت بین قبل و بعد از نظر سیگنال به دست آورید.

من در زمان قرائت در چند اتاق در دو طبقه از خانه و هم در خارج در جلو و پشت ایوان است. با یک استثنا قدرت سیگنال به طور معنیداری بهتر با weBoost خانه نصب شده کامل Signal Booster کیت.

اتاق نشیمن نهفته در Northside از طبقه همکف و آن جایی است که ما صرف مقدار زیادی از اوقات فراغت ما. ما شاهد افزایش 13db است که بیش از 16X قدرت سیگنال. این خوانش گرفته شد حدود 21 از آنتن داخلی. خوب است بدانید که ما به راحتی می توانید به گشت و گذار در وب و صحبت کردن در تلفن در حالی که ما در حال تماشای تلویزیون رفتن به جلو.

ما صرف بیشتر از ما کار از خانه در دفتر ما در طبقه همکف حدود 13 پا از داخل به آنتن. او یک سیگنال افزایش 24db — بیش از 100X. افسانه! همچنین توجه داشته باشید جولی pestering من به عنوان من در زمان روی صفحه نمایش گرفتن در سمت چپ. چه “آنها شما بروید” چیست ؟

این خوانش گرفته شد طبقه بالا در پایان غرب از خانه. این جایی است که ما یک اتاق خواب مهمان و آنت به یک هنر و صنعت اتاق سلولی عملکرد بسیار مهم در این بخش از خانه است. ما یک سیگنال افزایش 14db است که در حدود 30X آنچه که ما تا به حال قبل از نصب weBoost آمپلی فایر. دختر ما ماند با ما برای دو هفته پس از واحد نصب شد. آن را ایمن می گویند که او عملا زندگی بر روی تلفن خود را و او تا به حال هیچ مشکلی با استفاده از آن بخشی از خانه. شاید از همه مهمتر وجود دارد بدون وقفه به صدا و موسیقی او جریان به بلندگو برای او 6 ماه پسر هنگامی که او را برای چرت زدن وجود دارد.

OK. در اینجا است که یک ناهنجاری در همه زوج ها قبل و بعد از سیگنال خوانش. این یکی را گرفته بود به عنوان دور از آنتن داخلی به عنوان امکان پذیر است و هنوز هم در داخل خانه است. ما نشان می دهد 4db از دست دادن پس از واحد نصب شد. همه می توانم بگویم این است که تلفن همراه من خوب کار می کند در این منطقه از خانه پس از نصب و راه اندازی. از همه مهمتر شخص دیگری تلفن همراه نیز خوب کار می کند وجود دارد.

ما صرف مقدار زیادی از زمان در به نمایش در پشت ایوان فقط در خارج از درب پشت, بنابراین من می خواستم برای دیدن اگر weBoost واحد به ما کمک کرد وجود دارد. حدود 22 از آنتن داخلی و از طریق یک دیوار خارجی ما یک 4db — افزایش بیش از دو برابر قدرت سیگنال. یک جایزه خوب است که من تا به حال فکر قبل از گرفتن واحد نصب شده است. ما یک کمی بیشتر افزایش در جلو ایوان اما بود که انتظار می رود آن را به عنوان به طور قابل توجهی دقیق تر به داخل آنتن. همچنین کمتر مهم است که ما نه نوع نشستن در ایوان جلو و موج در مردم به عنوان آنها بروید. نه این که چیزی اشتباه وجود دارد که با.

در نهایت خوانش از روی زمین کف اتاق ناهار خوری که در آن کشور آنتن نصب شده است. جای تعجب نیست که ما می بینیم یک سیگنال به دست آوردن از 38db اینجا. من حدس می زنم ما می دانیم که در آن به نگاهی است که از رئیس جمهور.

چیزی که من دوست دارم

  • سیگنال افزایش در سراسر خانه.
  • تلفن های همراه رفت و از بیشتر غیر قابل استفاده به خوبی در دستور کار است.
  • نصب حرفه ای گنجانده شده است. معدن آمد از Ontech. آن می تواند آنها عبارتند از: کارت های مختلف و ارائه دهنده خدمات بسته به منطقه شما.
  • تلفن همراه شکایت رفته از 15-20 هر روز به صفر است. با تشکر از شما Wilson تقویت کننده!

چه نیاز به بهبود

افکار نهایی

من واقعا دوست دارم Wilson تقویت کننده weBoost خانه نصب شده کامل Signal Booster کیت. من همچنان به تحت تاثیر ظاهر و عملکرد واحد. اگر چه واحد است کمی گران تفاوت در تلفن همراه صورتحساب را پرداخت کرده اند برای این واحد در حدود یک سال است.

قیمت: $1,199.99 USD
که در آن به خرید: Wilson تقویت کننده
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Wilson تقویت کننده.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de