راز هک افراد با استفاده از جریان را نشان می دهد با دوستان از هر نقطه–شما باید سعی کنید این

یکی از لنت نقره ای از COVID-19 شده است یادگیری چگونه به انجام این کار گروه جریان!

اگر شما از دست نشستن در سینما (و یا حتی بر روی نیمکت) با دوستان در طول رمان coronavirus شیوع یادگیری چگونه به سازمان دیده بان در Hulu, Netflix و آمازون نخست خواهد بود منجی خود را.

ادامه مطلب: Netflix بکشد دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

هنوز مطمئن شوید که آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد ؟ جریان خدمات در حال حاضر ارائه راه برای ورود و تماشای نشان می دهد که همه با هم با دوستان خود. این coronavirus الهام از راه دور سازمان دیده بان حزب در حال حاضر تبدیل شدن به یک چیز–فکر می کنم از آنها به عنوان گروه چت برای جریان. بله نابغه است.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد گروه و جریان بر روی هر پلت فرم:

Hulu

این شرکت راه اندازی شد Hulu, سازمان دیده بان حزب در ماه ژوئن. تنها نکته این است که شما و دوستان خود را به یک آگهی رایگان Hulu اشتراک به شریک شدن. برو به صفحه جزئیات در یک نمایش و یا فیلم در Hulu وب سایت و کلیک بر روی “سازمان دیده بان حزب” نماد.

آمازون نخست تصویری

نخست ویدئو, سازمان دیده بان حزب از ویژگی های شبیه به Hulu و مستلزم آن است که شما با استفاده از یک مرورگر وب به آن دسترسی داشته باشید. رفتن به یک فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد را در صفحه پیدا کردن سازمان دیده بان حزب آیکون و ارسال URL به عنوان بسیاری از 100 نفر از دوستان خود. آن را روشن!

Netflix

شما نیاز به استفاده از یک راز هک به گروه جریان Netflix بکشد–افزونه Chrome Netflix ، هر کس نیاز به نصب افزونه ورود و پس از آن شما می توانید گروه دیده بان در حالی که متن چت. شیرین!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>