جنیفر لوپز از شکل و عملکرد اخیر در سوپر باول ثابت دقیقا چگونه موثر تمرین خود را با رژیم و رژیم غذایی است. 50 سال از نگاه خیره کننده در عملکرد او و حرکات رقص آشکار ساخته است که او هنوز هم در شکل باور نکردنی.

ستاره زیر یک ورزش سخت رژیم برای حفظ شکل خود را, اما او نیز با تمرکز بر غذا خوردن سالم. نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد رژیم غذایی خود–و چگونه شما می توانید از نو خلق کردن آن در زندگی خود.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Jennifer Lopez

J-Lo مربی تریسی اندرسون گفت: مردم دقیقا آنچه که او می خورد و در سال 2016: “من او را از خوردن بسیار تمیز چون او واقعا خوب سوخت برای همه کارهایی که او انجام می دهند.”

او ادامه داد: “این همه آلی و این همه بسیار خوب با تعادل با کیفیت بسیار بالا و پروتئین و مقدار زیادی از مواد مغذی متراکم مواد غذایی… همه چیز تازه است.”

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez

می خواهید بیشتر در جزئیات است ؟ با توجه به آینه خواننده نیز شروع روز خود را با یک لیوان آب لیمو و او باقی می ماند هیدراته در طول روز یک نکته برای نوشیدن حداقل هفت لیوان در روز.

برای صبحانه مهم ترین وعده غذایی روز, او تلاش می کند تا به نگه داشتن آن سالم و پر کردن. آینه توضیح میدهد: “کلوین فرناندز که آشپز برای J-Lo و پسر الکس رودریگز, توضیح می دهد که خواننده tucks به درهم سفیده تخم مرغ و سه نوع مختلف سبزی.”

او همچنین گاهی اوقات سوئیچ آن را تا امید بستن برای یک اسموتی سالم به جای آن است.

Jennifer Lopez

برای ناهار و شام ستاره بر خوردن تمیز و سالم شامل تمام مواد غذایی به رژیم غذایی به طور منظم در حالی که اجتناب از پردازش ،

این مقاله می گوید که او مورد علاقه سالاد کلم و کدو تنبل دانه پاشیده adriano موسیر و روغن زیتون.

اگر چه لوپز در تلاش است رفتن وگان در گذشته او در حال حاضر می خورد مرغ, گوشت گاو علف خوار, ماهی قزل آلا و دریا و باس.

Jennifer Lopez

چسبیده به یک رژیم غذایی سالم این است که یک جزء از J-Lo است اما این بدان معنا نیست که او هرگز رفتار خودش است.

در مصاحبه قبلی با مردم این ستاره توضیح داد: “ما همه انسان هستیم. من فکر نمی کنم شما باید به ضرب و شتم خود را اگر شما به اشتباه و یا اگر شما یک سیب زمینی تراشه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de