کتی پری دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

Katy Perry بسیار موفق خواننده با یک نوزاد در راه با نامزد اورلاندو بلوم. این خواننده خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که زندگی کامل نیست و او ساخته شده یک نقطه انجام درست است که در مصاحبه اخیر خود با SiriusXM را CBC Radio One.

در آن 35 ساله باز مورد یک زمان دشوار در زندگی پس از او به طور موقت از تقسیم بلوم در سال 2017.

نگه داشتن خواندن برای آنچه که او برای گفتن دارد.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Katy Perry and Orlando Bloom

چلپ چلوپ

در این مصاحبه پری توضیح می دهد که چگونه سخت شکست برای او در آن زمان است. او گفت: “من از دست رفته من لبخند. من نمی دانم اگر من لبخند شد و تا کنون به طور کامل و اصیل معدن اما من در بالا از لبخند برای یک زمان طولانی. که اعتبار عشق و تحسین از جهان خارج و… پس از آن که منتقل شده است.”

اما زمانی که او متوقف شد و احساس است که اعتبار از جهان خارج تجربه یک تغییر عمده در چشم انداز و آوردن او به یک نقطه کم.

Katy Perry

چلپ چلوپ

این خواننده گفت: Radio One, “زندگی حرفه ای من بود در این مسیر بود که آن را رفتن بالا و پس از آن من تا به حال کوچکترین تغییر نه بزرگ که از خارج از چشم انداز. اما برای من این بود که لرزه.”

او ادامه داد: “من شکسته بود با دوست پسر من که در حال حاضر کودک من-پدر-به-می شود و پس از آن من هیجان زده در مورد پرواز کردن رکورد بعدی و رکورد من نیست بالا کنه. اعتبار من نیست و من فقط سقوط کرد.”

Katy Perry and Orlando Bloom

چلپ چلوپ

با وجود این زمان دشوار که پری به عنوان چیزی که “به معنای واقعی کلمه شکست [او] در نیمه” او قادر به بیرون آمدن از آن را قوی تر از همیشه.

او توضیح داد: “این خیلی برای من مهم بود به طوری که من می تواند پیدا کردن من تمامیت در راه های مختلف. و مطلب بعدی از زندگی من مثل یک تشنه ستاره پاپ همه زمان ها است.”

Katy Perry and Orlando Bloom

چه چیزی به او کمک کرد تا از طریق این زمان سخت ؟ قدردانی.

پری توضیح داد: “قدردانی است که احتمالا چیزی که زندگی من را نجات داد چرا که اگر من را پیدا کند که من می خواهم که در wallowed خود من غم و اندوه و احتمالا فقط شروع به پریدن کرد.”

او ادامه داد: “اما من در بر داشت راه برای سپاسگزار باشد. اگر آن را می شود واقعا سخت من راه رفتن در اطراف و می گویند, “من هستم من هستم’ حتی اگر من در یک s–t خلق و خوی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>