برنامه پخش: WhatsOnFlix سازماندهی چه آمدن و رفتن در Netflix بکشد

اخبار – من در مورد شما نمی دانم, اما نگه داشتن تا با آنچه که به تازگی راه اندازی در Netflix بکشد نه به ذکر است نشان می دهد و فیلم که در اعتراض به حذف مطلق است ، WhatsOnFlixیک برنامه ایجاد شده توسط توسعه دهنده مستقل سون زیگلر را می تواند کشف مورد علاقه خود را نشان می دهد مقدار زیادی آسان تر است.

WhatsOnFlix بر جدید نشان می دهد که فقط راه اندازی در Netflix بکشد و همچنین دارای زبانه جداگانه برای چه انقضای و چه در حال حاضر منقضی شده است.

وجود دارد و بخش دیگری در این برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در مورد علاقه های شما برای مرجع سریع به زمانی که یک فصل جدید در حال آمدن است و یا زمانی که خود را نشان می دهد ممکن است ناپدید می شوند از Netflix بکشد.

در هر تب اضافه شده و یا حذف شده به ترتیب زمانی و ویژگی های هنر پوستر برای نشان دادن به عنوان به خوبی به عنوان یک جعبه قرمز با متوسط امتیاز از IMBb و TMDb. یک فیلتر را می توان به عنوان به خوبی با نوع (فیلم یا تلویزیون نشان می دهد) میانگین نمره عناوین تنها با زبان انگلیسی صوتی, و, که منظور شما می خواهید برای دیدن نتایج.

نیز وجود دارد که فوق العاده مفید کاربر پرمیوم ویژگی به نام پیش نمایش است که نمایش فیلم ها و مجموعه هایی که منتشر می شود در هفته های آینده.

صحبت از ویژگی های حق بیمه WhatsOnFlix ویژگی های جالب مدل پرداخت. این آگهی پشتیبانی برای کاربران رایگان است اما برای یک بار $4.99 در برنامه خرید شما می توانید غیر فعال کردن تبلیغات و باز کردن ویژگی های مانند پیش نمایش, دسترسی به تمام عناوین کسب اطلاعات بیشتر در عنوان مروری.

رایگان کاربران را تنها دیدن تبلیغات هر یک بار در در حالی که (آن نبود سرزده به اندازه کافی نفرت انگیز) و با دسترسی محدود به جستجو در Netflix بکشد پایگاه داده. برای پیش نمایش این تمدید ابزار جستجو می تواند یکی از سازمان دیده بان ویدئو و به دست آوردن دسترسی کامل قابلیت جستجو برای یک ساعت.

در نهایت, شما می توانید برنامه را به اطلاع شما روزانه یا پس از مجموعه ای از تعداد روز از آنچه اضافه شده به کتابخانه.

این WhatsOnFlix برنامه تست بتا در حال حاضر (من در حال حاضر به آن بروید) و تنظیم شده است به رول بر روی فروشگاه برنامه اپل در آینده نزدیک (به نظر می رسد مانند آن را در حال حاضر در فروشگاه Google Play برای آندروید). من آن را نقد و بررسی کامل و کشف هر گونه ویژگی های جدید پس از آن راه اندازی شد.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>