یکی از نوشیدنی شما هرگز نباید پس از 8 PM دلیل این امر باعث افزایش چربی

نوشیدن کالری خود را واقعی می تواند یک مانع به از دست دادن وزن به خصوص از آنجا که شما احتمالا نمی پرداخت که توجه زیادی به آنها. در شب نگه داشتن یک چشم را برای بالا کالری نوشیدنی به ویژه مهم است از سوخت و ساز بدن شما به طور طبیعی افت می کند و سپس. Livestrong توضیح میدهد: “سوخت و ساز بدن شما به طور طبیعی کاهش می یابد و در طول شب به خصوص دلیل این که شما به احتمال زیاد و به طور فعال ورزش انجام کارهای روزمره و یا خوردن مواد غذایی است. “

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک نوشیدنی شما هرگز نباید پس از 8 ساعت به دلیل آن باعث می شود چربی به دست آورید.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

cocktails

شاتر

تخصص کوکتل

با توجه به WebMD, کوکتل تخصص هستند که شما باید دور ماندن از اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن است.

این مقاله توضیح میدهد: “حزب نوشیدنی مانند margaritas یا مای tais سنگین می تواند کالری به ویژه هنگامی که شما آنها را به خودتان.”

پر کردن در این کالری در شب خبر بد برای سوخت و ساز خود را–نه به ذکر است که چگونه الکل می تواند تاثیر منفی خود را خواب.

feet on a scale

شاتر

اگر شما امیدوار به درمان خود را با یک کوکتل را به مطمئن شوید که خود و جلوگیری از فروشگاه خرید میکسر می تواند از بسته در قند و کالری است.

اگر شما واقعا امیدوار به کاهش بیش از حد کالری دائم توصیه می کند امید بستن برای ودکا نوشابه: “1-هر اونس خدمت ودکا از محدوده 70 تا 100 کالری و باشگاه نوشابه نمی اضافه کردن هر کالری است.”

mocktails

شاتر

اگر شما اجتناب از الکل در دسترس نباشد اما هنوز هم گاه به گاه mocktail آن را نیز ایده خوبی است برای تجدید نظر در آن کالری.

از آنجا که بسیاری از آنها ساخته شده از ترکیب آب میوه ها می توانند شما را به نوشیدن بیشتر قند و کالری بیش از شما فکر می کنم–و بیشتر از شما می خواهید.

flat stomach

شاتر

اگر چه گاه به گاه تخصص کوکتل مناسب می تواند به از دست دادن وزن رژیم غذایی دوستانه این مهم است که به نگه داشتن این کالری بالا زیاد قند و شکر نوشیدنی در میانه–به خصوص از آنجا که شما به طور معمول داشتن آنها را در شب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>