رادیو قابل حمل است که حتی نوجوانان مانند

اخبار – من هرگز فکر نمی کردم من gadget-وسواس در نوجوانان خواهد هیجان زده در مورد یک مدرسه قدیمی رادیو قابل حمل. اما در اینجا ما هستند.

هنگامی که پسر من برای اولین بار به خواب رفت دور اردوگاه در تپه های قهوه ای County, Indiana او خواسته برای یک باطری رادیو برای گوش دادن به در حالی که ماهیگیری یا فقط سرد در خود امام جواد پس از یک روز پر مشغله از شنا و کوه-دوچرخه سواری. متاسفانه خود دست و پا چلفتی مادر را شکست آنتن کردن که رادیو در سال گذشته آتش بازی.

در جستجو برای ارتقا به او آموخته است که برای فقط چند دلار بیشتر, او می تواند خرید این رادیو از Retekess است که اجازه می دهد تا او را به بازی موسیقی خود را از یک کارت SD, یک جایگزین خوب وقتی کمپینگ در یک محل است که تنها با یک زن و شوهر از ایستگاه های رادیویی. این مدل همچنین دارای یک تایمر خواب و یک باتری قابل شارژ است.

او می گوید: رادیو بلندگو با کیفیت بسیار خوب بیش از حد و شکل/اندازه باعث می شود آن را آسان تر برای حمل از استاندارد قابل حمل بلندگو ما را.

آن را فقط 4.7 x 3.1 x 0.9 اینچ است. که به اندازه کافی کوچک به جا در جیب شما. نمی دندانه در کوله پشتی خود را. یا که من بچه دوست دارد به انجام, شما می توانید با قرار دادن کابل خود را قفل دوچرخه در اطراف آن و نشستن در فرمان خود را در حالی که گشت زنی در محله.

او نیست آزمایش آن در اردوگاه نشده است. اما تا آنجا که او را به استفاده از آن در دوچرخه سواری, اسکیت سواری و ماهیگیری آن را در حال حاضر به خوبی به ارزش 25 دلار به او پرداخت می شود برای آن است.

این رادیو دارای 4.2 از 5 ستاره در آمازون با 1,872 رتبه بندی.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>