Chris Evans, دوست دختر شما قطعا او را دیده قبل از…

به نظر می رسد مانند Chris Evans, یک دوست دختر جدید. این کاپیتان امریکا بازیگر شد اخیرا مرتبط با بازیگر Jenny Slateکه او مورخ پس از دیدار در مجموعه ای از با استعداد در سال 2015. این دو در حال-و-خاموش ارتباط تا مارس 2018 زمانی که آنها تقسیم کردن برای خوب است. از آن پس Evans’ زندگی خصوصی–به طور خاص خود عاشقانه زندگی نگه داشته شده است خصوصی برای بیشتر قسمت ها.

با این حال این بازیگر اخیر لندن گردش با Mamma Mia: Here We Go Again‘s لیلی جیمز طرفداران تفکر است که او ممکن است آشنایی دوباره.

Paparazzi گرفتار دو حلق آویز کردن در بیش از یک مناسبت در حالی که ایوانز است که فیلمبرداری در لندن است.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Chris Evans

شاتر

دو تن از آنان برای اولین بار کشف با هم در روز شنبه, جولای 4, زمانی که آنها به سمت چپ لندن مارک Club (منحصر به فرد خصوصی اعضای باشگاه) در Mayfair با هم. این زن و شوهر شد عکس پریدن به همان کابین سیاه که در زمان آنها را به Evans,’ هتل Corinthia.

با توجه به ایمیل های روزانه, بازیگران تقسیم تا زمانی که آنها خارج شد تاکسی با ایوانز به عنوان مستقیما به ورودی اصلی و جیمز ورود از طریق درب دیگر در اطراف پشت هتل.

Lily James

شاتر

چند روز بعد آنها خال خال با هم دوباره. در یکشنبه, جولای 8, دو عکس شد به عنوان آنها راه می رفت با هم در لندن. هر دوی آنها با پوشیدن ماسک.

بازیگران صرف برخی از زمان lounging در لندن پارک لذت بردن از بستنی و احتمالا شرکت هر یک از دیگر.

Chris Evans

شاتر

نه ایوانز 39 یا جیمز, 31, باید اظهار نظر در مورد شایعات در مورد رابطه جدید خود را. با این حال, اگر این عکس ها چیزی به توسط این دو به نظر می رسد بهره گیری از ابتلا به هر یک از دیگر. چندین عکس را به آنها نشان داد با هم خندیدن.

Lily James

شاتر

اخبار پتانسیل خود را به بازی می آید به عنوان یک شوک به کسانی که با توجه به جیمز’ زندگی عاشقانه.

با توجه به ایمیل های روزانه گزارش های اخیر نشان داد که او تا به حال بدست پشت هم با سابق تاج‘s مت اسمیت در قرنطینه.

در ماه مه یک منبع گفت: “خورشید “مت و لیلی شکستن بیشتر بود چرا که خود را گیج کننده معنای آنها به سختی می تواند هر یک از دیگر. نگهداری آنها در خانه با هم زمانی که آنها تقسیم چرا که آنها هر دو به سختی در اطراف. اما زمانی که مستند آغاز شد و آنها به پایان رسید تا جدا از هم. بودن در خانه و بدون داشتن کار و حواس او را پرت اجازه داده است آنها را دوباره به هم متصل و به یک جای خوب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>