تام هنکس فقط کاهش یافته است, این رشته بمب خود را در مورد وضعیت سلامت–ما خیلی تعجب

تام هنکس و ریتا ویلسون یکی از اولین زوج مشهور برای باز کردن در مورد تجارب خود را با Covid-19. زن و شوهر قرارداد این ویروس در ماه مه و آزمایش مثبت در حالی که در استرالیا که در آن هنکس بود فیلمبرداری یک فیلم در مورد الویس پریسلی.

این زن و شوهر هر دو 63 است پس از بهبود از ویروس و هنکس به تازگی شروع به صحبت بیشتر در مورد تجربه خود را با این بیماری به خصوص در مورد نحوه های مختلف علائم خود بودند.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Tom Hanks and Rita Wilson

در مصاحبه با گاردین, هنکس توضیح داد که او و همسرش را احساس بهتر است پس از دو هفته نبرد با ویروس–هر دو تجربه هر گونه دراز مدت عوارض جانبی. اما تجارب واقعی این ویروس بسیار متفاوت بودند.

او توضیح داد: “ما با ناراحتی به دلیل ویروس تقریبا انجام شده در دو هفته و ما تا به حال واکنش های بسیار متفاوت و عجیب و غریب بود.”

هنکس ادامه داد: “من همسر خود را از دست داد حس چشایی و بویایی او شديد و تهوع و او تا به حال یک مقدار تب بالاتر از من. من فقط به حال فلج کننده بدن درد من بسیار خسته, تمام وقت, و من نمی توانستم تمرکز بر روی هر چیزی بیش از حدود 12 دقیقه است.”

Tom Hanks

او همچنین در مورد چگونه او احساس خود را در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس برای او با توجه به سن و سال او و موجود شرایط بهداشتی.

او گفت: نگهبان “هنگامی که ما بودند در بیمارستان به من گفت:” من 63 من دیابت نوع 2, من تا به حال یک استنت در قلب من – من یک پرچم قرمز مورد؟’ اما تا زمانی که ما در دماهای نمی سنبله و ریه های ما را پر نکنید تا با چیزی است که شبیه به ذات الریه آنها نگران نیست.”

هنکس همچنین توضیح داد که او قادر به ماندن “بسیار آرام” در طول دو هفته: “من یکی که از خواب بیدار در صبح بدونم که اگر من قصد دارم برای دیدن پایان روز یا نه. من خیلی آرام در مورد آن است.”

Tom Hanks

هنکس همچنین با استفاده از مصاحبه به بحث در مورد خطرات ناشی از نادیده گرفتن های اجتماعی فاصله و سایر اقدامات احتیاطی.

او توضیح میدهد: “واقعا وجود دارد فقط سه چیز است که هر کس نیاز به انجام: پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست های خود را.”

او همچنین تشویق مردم به سیاست از بحث و توضیح داد: “من می دانم که societally آن سیاسی شده است اما من آن را دریافت نمی ، من درک نمی کنم که چگونه هر کسی می تواند پای خود قرار داده و می گویند: “من نمی باید به انجام بخشی از من.'”

Tom Hanks

هنکس ادامه داد: “کسانی که همه چیز بسیار ساده و بسیار آسان اگر کسی نمی تواند پیدا کردن آن را در خود به تمرین آن سه چیزهای بسیار اساسی – من فقط فکر می کنم شرم بر شما.”

او در مقایسه با آن به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در حالی که رانندگی: “این بسیار اساسی است. اگر شما در حال رانندگی ماشین شما لازم نیست به بیش از حد سریع, شما با استفاده از خود را به نوبه خود سیگنال و شما جلوگیری از ضربه و عبور و مرور. پروردگار من آن حس مشترک است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>