یکی از داروخانه کرم صورت شما باید با استفاده از دلیل آن خرابه پوست خود را

شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول در گران قیمت کرم های صورت است. به جای چیدن خوب و قابل اعتماد مرطوب کننده از داروخانه ایده خوبی است به خصوص اگر شما در بودجه است. کبوتر متخصص پوست مونا Gohara, MD, توضیح می دهد که برای Byrdie “مردم صرف راه بیش از حد پول در فانتزی کرم زمانی که شما فقط نیاز به چیزی است که رفتن به نگه داشتن پوست سالم است.”

اما این بدان معنا نیست که شما باید با چیدن هر داروخانه کرم صورت. در عوض سعی کنید با توجه به لیست مواد تشکیل دهنده و به دنبال هر طور بالقوه مواد مضر است. اجتناب از این مواد است که بخش مهمی از نگه داشتن پوست خود را سالم.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

woman touching face

شاتر

بنزآلدئید

بنزآلدئید یکی از مواد تشکیل دهنده شما باید با برش از خود مراقبت معمول asap.

دکتر یورام كنيد هیئت مدیره گواهی متخصص پوست و عضو آکادمی پوست آمریکا, توضیح می دهد “بنزآلدئید یک عطر های مصنوعی استفاده شده توسط بسیاری از مرطوب کننده تولید. به عنوان با دیگر رایحه آن را می تواند مسدود کردن منافذ.”

با که در ذهن بنزآلدئید می تواند باعث بیش از آسیب خوب و تشدید بیماری های پوستی مانند آکنه با گرفتگی منافذ پوست شما.

moisturizer

شاتر

در واقع اجتناب از عطرهای مصنوعی در مجموع ایده های هوشمند است, به خصوص اگر شما پوست حساس.

شهر نیویورک-بر اساس متخصص پوست Dendy Engelman گفت: جذبه “رایحه معمولا ساخته شده از دیگر مواد شیمیایی مضر مانند پارابنها بنزن و مشتقات آلدئیدها و بیشتر که مربوط به سرطان و سیستم عصبی مسائل که در کوتاه مدت می تواند باعث سوزش و قرمزی در اعمال منطقه است.”

essential oils

شاتر

که لزوما به این معنا نیست شما باید سوئیچ را به رایحه های طبیعی مانند روغن های ضروری یا, که همچنین می تواند منجر به سوزش پوست واکنش های آلرژیک و جوش.

اگر شما در حال امید بستن برای یک مرطوب کننده با روغن های ضروری (و یا استفاده از آنها را در هر نقطه در محصولات مراقبت از پوست/زیبایی معمول) قطعا انجام تست پچ برای اولین بار به دیدن اگر شما هر گونه عوارض جانبی.

woman touching face

شاتر

با استفاده از این در ذهن, آن مهم است که به طور انتخابی خود را در مورد محصولات مراقبت از پوست–داروخانه و یا در غیر این صورت. امید بستن برای عطر-رایگان محصولات مراقبت از پوست است که همیشه یک ایده خوب است و اگر شما در حال تجربه هر گونه مشکلات پوستی یا خارش, بررسی, بطری خود را برای هر برنامه به طور بالقوه مضر مواد تشکیل دهنده!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>