یکی از قهوه هک شما باید سعی کنید در این هفته به دلیل آن سرعت سوخت و ساز بدن شما

شروع صبح خود را با یک فنجان قهوه است یک راه عالی برای ایجاد سوخت و ساز خود را. اصلی محرک در قهوه کافئین می تواند کمک به افزایش متابولیسم بدن شما را که می تواند تاثیر مثبت در کاهش وزن است.

در واقع با توجه به Healthline, “نرخ که در آن شما سوزاندن کالری در حالت استراحت است به نام متابولیسم بدن در حالت استراحت (RMR). بالاتر متابولیسم بدن شما را آسان تر برای شما به از دست دادن وزن و بیشتر شما می توانید غذا خوردن بدون به دست آوردن وزن است. مطالعات نشان می دهد که کافئین می تواند به افزایش RMR توسط 3-11% با دوز بزرگتر داشتن یک اثر بیشتر.”

قهوه را حتی بیشتر موثر تقویت کننده متابولیسم شما می توانید اضافه کردن دارچین به صبح خود را دم. نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

cinnamon

شاتر

اضافه کردن دارچین

با توجه به بسیار خوبی متناسب با, “دارچین نیز به فکر افزایش سوخت و ساز بدن چرا که بدن خود را با استفاده از انرژی بیشتری برای پردازش ادویه از آن را برای دیگر مواد غذایی است.”

این مقاله ادامه “آن را پر از فیبر و مواد مغذی است که ضروری است برای دستیابی به آن احساس “کامل” و سیگنالینگ به بدن خود را که صرف غذا به پایان رسیده است.”

cinnamon on coffee

شاتر

این همه نیست. یک ترکیب موجود در دارچین–cinnamaldehyde–می تواند کمک به شما برای سوزاندن کالری بیشتر است. Healthline توضیح می دهد “[A] 2017 مطالعه نشان داد که ترکیب cinnamaldehyde ممکن است باعث فعال. در طول گرمازایی بدن شما ایجاد گرما و سوختگی کالری در روند.”

weight loss

شاتر

علاوه بر این با توجه به فوربس شواهدی وجود دارد که دارچین می تواند کمک به سرعت بخشیدن به سوخت و ساز خود را. با توجه به مقاله یک مرور نظام مند مطالعات منتشر شده در پرونده پزشکی خانواده یافت می شود که “خوردن دارچین همراه بود به طور قابل توجهی کاهش قند خون کلسترول کلسترول LDL و تری گلیسرید خون بالاتر و سطح کلسترول HDL در بيماران مبتلا به ديابت نوع 2 است.”

cinnamon coffee

شاتر

به علاوه فوربس به نقل از یکی دیگر از بررسی مقاله در مجله دیابت علم و فن آوری را نشان می دهد که دارچین می تواند کمک به کاهش سرعت تخلیه معده.

“آهسته تر تخلیه معده ممکن است کمک به مردم احساس فولر دیگر پس از خوردن” مقاله توضیح می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>