شما نمی خواهد باور آنچه Meghan Markle و شاهزاده هری فقط انجام میدهد–چگونه است که این اجازه؟!

Meghan Markle و شاهزاده هری نمی تواند به نظر می رسد برای فرار از جنجال و منتقدان. این زن و شوهر که در سمت چپ خود را در پشت سلطنتی وظایف و نقل مکان به لس آنجلس شده اند به شدت نقد برای تصمیم گیری حتی اگر زن و شوهر را حفظ می کند که این تصمیم در نتیجه از تلخیص انتقاد از Markle و خانواده سلطنتی تصمیم به دفاع از او.

اگر چه زن و شوهر شروع یک زندگی جدید خود را با پسر, مورچه, جدا از خانواده سلطنتی آنها هنوز در چشم های عمومی و انتقادات متوقف نشده است.

اخیرا, زن و شوهر زد به برخی از مشکلات زمانی که نامه آنها نوشته شده بود به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

مردم سریع به سوال تاج آرم به نظر می رسد که در بالای نامه–تعجب که چرا زن و شوهر را نشان هنگامی که آنها دیگر royals.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Meghan Markle and Prince Harry

یکی توییتر منتقد نوشت: “هنوز هم با استفاده از آرم!! چه شما را نمی فهمم در مورد راه رفتن خود را به دور از زندگی سلطنتی? هنوز هم می خواهید قدرت پردازش با هیچ یک از این کار؟”

یکی دیگر پرسیدم که طول می کشد بسیاری از عصب به ترک تمام وظایف در پشت اما هنوز هم می خواهید به.استفاده از تاج…جنس بنجل حداقل. من خیلی نا امید در آنها…هری…you’ve fallen تا کنون…او ارزش آن را ندارد.”

Meghan Markle and Prince Harry

با وجود اختلاف سلطنتی مفسر ریچارد Fitzwilliams گفت: خودی که زن و شوهر هر حق استفاده از آرم تاج: “آنها حق استفاده از coronet به عنوان هری پسر وارث ظاهری و مگان نیز اختصاص coronet در ازدواج خود را.”

Fitzwilliams همچنین توضیح داد که چرا او هنوز هم با استفاده از Sussexroyal.com برای وب سایت خود را: “من فکر می کنم که استفاده از Sussexroyal.com که هنوز هم از لینک به وب سایت خود است زیرا آنها هنوز رتبهدهی نشده است قادر به راه اندازی Archewell خود را غیر انتفاعی و خیریه سازمان با توجه به همه گیر.”

Meghan, Harry, and Archie

بیانیه ای از مگان و هری به دست آمده توسط خودی تایید Fitzwilliam را حدس می زنم حداقل زمانی که آن را می آید به وب سایت فعلی.

در این بیانیه آمده است: “قبل از SussexRoyal آمد ایده ‘آرخه’ — کلمه یونانی به معنی ” منبع عمل است.’ ما متصل به این مفهوم برای سازمان خیریه ما امیدوار به ساخت یک بعد و آن را الهام بخش برای پسر ما نام و نام خانوادگی. برای انجام کاری از معنی به انجام چیزی است که مهم است. Archewell یک نام است که ترکیبی از کلمه باستانی برای قدرت و عمل و دیگری که تداعی عمیق منابع هر کدام از ما باید در قرعه کشی بر. ما مشتاقانه منتظر به راه اندازی Archewell هنگامی که زمان مناسب است.”

Prince Harry and Meghan Markle

مگان و هری به دور از تنها غیر کار royals هنوز هم به استفاده از تاج نشان.

مقاله اشاره می کند که شاهزاده خانم اوژنی و همسرش, جک Brooksbank و همچنین به عنوان شاهزاده بئاتریس و نامزد Edoardo Mapelli Mozzi استفاده از تاج لوگو بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>