پرنس ویلیام دلخراش اخبار–ما نمی بینم در آینده و در همه!

ما همه می دانستند که زمانی که Meghan Markle و شاهزاده هری اعلام کرد که پله از وظایف سلطنتی در آغاز سال 2020 قرار است که علت اصلی شکاف در هری و Williman رابطه. با توجه به یک فیلم مستند جدید در خانواده سلطنتی درست این Megxit صدمه دیده ویلیام از او اجازه دهید در.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Prince William

چلپ چلوپ اخبار

این مستند که با عنوان “پرنس ویلیام – یک پادشاه در ساخت. “آن را کشف پرنس ویلیام سفر به عنوان پادشاه آینده انگلستان است. رویا Nikkhah پیشرو سلطنتی خبرنگار حاضر خواهد بود این قطعه. این فیلم خواهد شد از ویژگی های مصاحبه با دوستان و خانواده نزدیک به شاهزاده ویلیام. این فیلم همچنین شامل قبل از هرگز دیده می شود جزئیات بیشتر در مورد برادران ارتباط است.

Prince William

چلپ چلوپ اخبار

پس از هری و مگان در پرونده های متعدد وجود داشته است شایعات در مورد رشد شکاف بین برادران. آن را شایعه شده است که هری ناراضی شد که ویلیام نمی تواند به اندازه کافی برای در آغوش ارتباط خود را با Meghan. حالا که هری است دیگر در انگلستان در این رابطه به نظر می رسد به گسترش.

Prince William

چلپ چلوپ اخبار

از بنیانگذاران و سردبیر واقعی حق امتیاز تلویزیون نیک Bullen می گوید که ویلیام تا حد زیادی تحت تاثیر هری تصمیم به ترک است. برادران تکیه بر یکدیگر به شدت پس از مرگ مادر خود را. از دست دادن برادر خود به آمریکا را ترک کرده است یک سوراخ است که هیچ کس واقعا می توانید پر کنید.

Prince William

چلپ چلوپ اخبار

اگر چه برادران به نظر می رسد وصله همه چیز با توجه به زمان بیماری همه گیر وجود دارد کمی شانس این دو می تواند در سازگاری فرد در هر زمان به زودی. هری و مگان همچنان به هموار کردن راه خود را در آمریکا و ویلیام و خانواده خود را آماده برای آینده خود نقش به عنوان پادشاه انگلستان است. مهم نیست که در آن رابطه می ایستد و هنگامی که ویلیام می شود پادشاه هری است که مطمئن شوید که برای نشان دادن حمایت خود را. در حال حاضر این دو برادر با تمرکز بر خانواده های آنان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>