کنزینگتون OfficeAssist A1300 پاره پاره کننده بررسی

نقد و بررسی – فردریک لنکستر سرچشمه مفهوم جامعه بدون کاغذ در راه بازگشت در سال 1978. بیش از چهل سال بعد و ما هنوز هم وجود دارد. باید منصفانه استفاده می کنیم بسیار کمتر کاغذ در خانواده ما از ما استفاده می شود اما همیشه به نظر می رسد برخی از قطعه ای از کاغذ است که ما آن را بیش از حد مهم برای دور انداختن: مالیات اسناد و توده ای از مقالات است که ما امضا هنگامی که ما خرید خانه لوایح مختلف سرمایه گذاری اطلاعات و…. هر یک بار در چندی من و همسرم تصمیم آن است که زمان برای تمیز کردن خانه ما دفاتر و خلاص شدن از شر یک دسته کاغذ و این زمانی است که ما شکستن ما کمی پاره پاره کننده. این یکی از کسانی که آنهایی که ارزان از دفتر انبار و در حالی که آن را بیشتر با این نسخهها کار خوب این یک بیت از یک درد است. آن را فقط می توانید یک ورق در یک زمان من به جلو و از همه کالاهای اساسی و آن را برای همیشه مسدود شدن. من امیدوار هستم که آن روز پشت سر ما در حال حاضر که من OfficeAssist A1300 پاره پاره کننده از کنزینگتون.

آنچه در آن است ؟

این OfficeAssist A1300 یک پاره پاره کننده طراحی شده برای دفاتر کوچک و دفاتر خانگی. این یک خودکار و کاغذ تغذیه است که می تواند رسیدگی به 130 ورق کاغذ در یک زمان یک دستی تغذیه است که می تواند 6 ورق در یک زمان یک کارت اعتباری پاره پاره کننده و بن است که می تواند نگه هفت گالن ریز.

چه چیزی در جعبه ؟

 • پاره پاره کننده
 • یک دستی با 8 صفحه انگلیسی دستورالعمل
 • یک کیسه کاغذی برای برگزاری خرد

مشخصات سخت افزاری

 • 130-صفحه auto feed
 • 6-صفحه manual feed
 • P-4 رتبه امنیتی
 • 10 دقیقه مداوم زمان اجرا
 • 7-گالن بن
 • 59 دسیبل سطح سر و صدا
 • 28.2 کیلو
 • 16.5 x 12 x 16 اینچ

طراحی و امکانات

اولین برداشت من پس از باز کردن جعبه بود: “وای! که واقعا بزرگ!” در بیش از 16 اینچ در ارتفاع و 28 پوند در وزن A1300 که هیچ دولا دولا راه رفتن. ساخته شده آن را تقریبا به طور کامل از پلاستیک سیاه و شکافها در بالا برای قرار دادن کاغذ و کارت های اعتباری و یک پنجره در جلو برای دیدن چگونه کامل بن است. به نظر می رسد مانند متقاطع بین یک خانه به اندازه پاره پاره کننده و یک چاپگر لیزری تنها بزرگتر است.

نصب و راه اندازی

بسیار وجود دارد برای انجام آن را راه اندازی. من کشیده کردن بیت های مختلف از محافظ پلاستیکی بپوشانید وصل آن به یک خروجی تبدیل دکمه پاور در پشت و سپس بر روی دکمه auto در مقابل. پاره پاره کننده بود و آماده برای رفتن. من پس از خواندن از طریق دستی به دریافت احساس از ویژگی های آن است.

عملکرد

اجازه دهید من جلو بروید و اجازه دهید گربه از کیسه: این A1300 بیش از انتظارات من! آن را به کار گرفته و همه چیز من انداخت و در آن به مراتب بهتر از خانه صهردرس من در گذشته استفاده می شود.

برای شروع من شروع تغذیه صفحات فرد از طریق راهنمای ورود خوراک شکاف در بالا. به عنوان من انتظار می رود آن را تکه تکه کرده و آنها را بدون هیچ مشکلی. من قرار دادن با هم یک پشته از شش ورق و تغذیه آنها را همه در یک بار.

من استاپلر با هم شش ورق و سپس آنها را تغذیه ،

آن را به سادگی خرد کردن اصلی به عنوان اگر آن را بیشتر کاغذ. که خیلی سرد است. رفته اند روز که در آن من باید به دقت بکشید هر اصلی از هر تکه کاغذ را قبل از قرار دادن آن را از طریق پاره پاره کننده.

من هم تست پاکت مانیل با یک قلاب فلزی در بالای صفحه. آسان است.

نهایی آزمون ؟ من قرار دادن یک گیره کاغذ در شش ورق و سپس به صورت دستی آنها را تغذیه.

آن را خوردند و حق را از طریق آن.

هنگامی که کارت های اعتباری جدید می آیند, آن را همیشه یک کمی درد در اطراف خانه ما برای پیدا کردن قیچی و برش آنهایی که به تکه های کوچک. این A1300 دارای یک شکاف کوچک در بالا برای تغذیه کارت های اعتباری. من یک یدکی کارت در حال حاضر, بنابراین من در بر داشت یک گواهینامه است که در مورد همان ضخامت. من ظهور آن را به شکاف و آن را خرد و آن را به راحتی.

آزمون نهایی شد خودکار پاره پاره کننده. من برداشت صد ورق کاغذ از یکی از دختر جوان کالج, کلاس, فشار دادن دکمه در بالای صفحه ای که باز می شود فیدر آنها را تنظیم و سپس فشرده درب بسته.

دور آن رفت! این A1300 شروع به خرد آنها را بر یک در یک زمان. عمده راحتی! وجود ندارد و من برای نشستن وجود دارد و با تلاش بی وقفه خوراک آن یکی در یک زمان. دسته دوم که من سعی کردم این ماجرا که حدود ده ورق باقی مانده است. این A1300 حواس هنگامی که آن را مسدود و تبدیل در جم شاخص.

سپس آن را حرکت رو به جلو و عقب در تلاش برای روشن شدن جم; آن کار می کرد و پاک جم اگر چه این مقاله بود که پس از ساقط کردن که من باید به صورت دستی خوراک آنها به پایان رسید. من همچنین می توانید با فشار جلو و عقب دکمه های جهت به صورت دستی رایگان هر نوع مربا.

من به پایان رسیده است و A1300 با صد ورق و آن را در زمان 3 دقیقه و 21 ثانیه است که به طور متوسط به حدود 2 ثانیه در هر ورق. که خیلی سریع و قطعا سریع تر نسبت به انجام آن در یک زمان ،

این A1300 است فقط در حد متوسط با صدای بلند نه واقعا بدتر از هر دیگر پاره پاره کننده استفاده کردم. من هنوز هم می تواند انجام یک مکالمه در حالی که نشسته در کنار آن اما اگر شما قصد استفاده از آن را در یک محیط اداری شما احتمالا می خواهید به استفاده از در یک اتاق با درب بسته. به عنوان شما ممکن است انتظار داشت پاره پاره کننده می تواند تولید برخی از گرما. اگر شما استفاده از آن را برای بیش از 10 دقیقه به طور مداوم و بیش از حد داغ, از آن خواهد شد به نوبه خود در یک هوای معتدل هشدار شاخص. اگر این اتفاق می افتد به سادگی آن را خاموش صبر کنید 30 دقیقه آن را برای خنک کردن پس در ادامه با خرد.

ویژگی های اضافی

این A1300 می آید با یک بازیافت کیسه ای است که باعث می شود آن را آسان به دور از خرد و با یک مقدار حداقل از ظروف سرباز یا مسافر. زمانی که من به دنبال دستورالعمل در کنار کیسه آن را کاملا مناسب در بن.

پس از آن بود که من به سادگی به حال به آن را بیرون بکشد, برابر فلپ در بالا و استفاده از ساخته شده است در نوار چسب به آن مهر و موم. این A1300 تنها همراه با یک کیسه و من می تواند پیدا کند در هر نقطه به منظور جایگزینی کیسه های من فرض کنیم که آنها در نهایت یک لینک بر روی وب سایت خود را. در ضمن شما می توانید به سادگی خالی کاغذ خرد شده به هر یک سطل زباله می تواند.

این A1300 همراه با کوچک پنجره های پلاستیکی در مقابل. زمانی که من با استفاده از یک کیسه من به راحتی می توانید ببینید که زمانی که بن کامل است و نیاز به جا شود.

چیزی که من دوست دارم

 • به اندازه کافی قدرتمند برای کالاهای اساسی و مقاله های ویدیوئی
 • بزرگ کاغذ فیدر
 • اسلات برای کارت های اعتباری

آنچه که من می خواهم تغییر

افکار نهایی

من واقعا دوست دارم این پاره پاره کننده از کنزینگتون. آن را نشانی از یک کار بزرگ خرد کاغذ بدون نیاز به حذف کالاهای اساسی و گیره کاغذ. خودکار تغذیه یک راحتی بزرگ قادر به تکه تکه بیش از یک صد ورق کاغذ در یک زمان. در $299.99 این A1300 نیست دقیقا اما اگر شما یک دفتر خانه و یا کار در یک دفتر کوچک که در آن وجود دارد یک مقدار عادلانه از مقاله من فکر می کنم آن را به ارزش به راحتی و صرفه جویی در زمان. اگر شما در بازار برای یک پاره پاره کننده برای دفتر خود را, نگاهی به A1300.

قیمت: $299.99
که در آن به خرید: آمازون و یا دفتر انبار
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Kensington.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>