WeatherFlow طوفان خانه آب و سیستم نقد و بررسی

نقد و بررسی – چگونه داغ است آن را خارج ؟ چه درجه حرارت در حال حاضر ؟ چگونه سریع است که وزش باد? چقدر آن باران شب گذشته ؟ این ها همه پرسش های ما احتمالا خواسته در یک زمان و یا دیگر و ما می توانیم تعمیم پاسخ های راه اندازی شده توسط ما مورد علاقه برنامه های آب و هوا. اما کسانی که برنامه های ارائه نمی دهد اطلاعات دقیق برای شرایط آب و هوایی در محل دقیق خود را. برای این نوع از جزئیات شما نیاز به خود را در ایستگاه آب و هوا. در صورتی که برای تلفن های موبایل راه بیش از حد پیچیده برای راه اندازی و استفاده کنید من یک سیستم آب و هوا به شما نشان می دهد که مخالف دقیق پیچیده است. این طوفان خانه آب و سیستم از WeatherFlow و این بسیار عالی است. اجازه دهید آن را چک کنید.

آنچه در آن است ؟

طوفان یک خانه سیستم آب و هوا را فراهم می کند که درجه حرارت, رطوبت, سرعت, بارش, شاخص اشعه ماوراء بنفش فشار و رعد و برق سنسور در یک بی سیم, تعمیر و نگهداری رایگان solar-powered بسته است که هیچ حرکت قطعات.

چه چیزی در جعبه ؟

 • WeatherFlow طوفان, آب و هوا سنسور
 • WiFi hub
 • قطب نصب و استقرار براکت
 • کابل برق USB برای WiFi hub
 • آداپتور AC

طراحی و امکانات

وجود دارد دو بخش به صفحه اصلی سیستم آب و هوا. اول از همه بخشی است که می رود در خارج از طوفان, آب و هوا حسگر است که در یک قیف به شکل سفید پلاستیکی ماژول با انواع مختلف ساخته شده است در سنسور از جمله انرژی خورشیدی و بدون قطعات متحرک.

در پایین یک جابجایی پست کوه که دارای نوکی اسلات برای پیچ (شامل نمی شود) و نیز وجود دارد یک رشته سوکت برای سه پایه سبک کوه.

وای فای hub می رود در داخل خانه و همچنین ساخته شده از پلاستیک سفید. پشت لبه hub دارای یک میکرو USB برای اتصال کابل برق و بالاتر از قدرت پورت یک LED وضعیت.

نصب و راه اندازی

دو گزینه وجود دارد برای نصب آب و هوا سنسور در خارج از منزل. شما می توانید سوار آن را به بالای یک سطح صاف مانند یک حصار پست و یا نرده های عرشه با استفاده از سوراخ کلید حافظه در پایین آب و هوا سنسور. با کمال تعجب یک پیچ نیست همراه با سیستم بنابراین اگر شما تصمیم به سوار شدن در این راه را, آن را تا به شما برای پیدا کردن یکی.

وقتی که من آماده برای انجام نصب کنید برای این بررسی من در حال برنامه ریزی برای قرار دادن آن در بالای یک 10ft پست سراسر از خانه من به سیستم زمین و در منطقه ای که در آن وجود ندارد تا آنجا درخت را پوشش میدهد. متاسفانه من می توانم پیدا کردن یک پیچ به اندازه مناسب. خوشبختانه من قادر به استفاده از دیگر روش نصب…

قطب نصب و استقرار براکت نیازی به پیچ, اما آن را نشانی از نیاز به 1 اینچ قطب است که نه شامل 😉

قطب کوه براکت دارای دو بخش است و آن را متصل به آب و سنسور با از بین بردن نوکی اسلات نصب پلیت در پایین.

من خوش شانس بود و قادر به پیدا کردن یک پیر قطب ما استفاده می شود برای فیدر پرنده و من با استفاده از برخی روابط سیم به لاش آن را به نرده های فلزی پست در سراسر جاده از خانه من. در تصویر بالا می بینید, طوفان, آب و هوا سنسور نصب شده در پست باشد. وجود دارد یک فلش بر روی سنسور است که شما باید به نقطه شمالی به طوری که باد جهت اطلاعات دقیق خواهد بود اما در غیر این صورت آن را فوق العاده آسان برای سوار شدن.

در این تصویر من ایستاده در ایوان جلو نگاه کردن به آب و هوا سنسور در سراسر جاده.

و اینجا جایی است که من باید واقع فای hub است که در نزدیکی من روتر WiFi است که در بالای ساعت پدربزرگ. ببینید آنتن از Synology روتر? تا چه حد می تواند به شما در جدا کردن توپی از سنسور? آنها می تواند به حفظ یک اتصال تا 300 متر (1000 فوت+) بدون مانع در یک خط دید روشن.

طوفان app و web app

طوفان برنامه های رابط به نظر می رسد شبیه به دیگر برنامه های آب و هوا با جریان اطلاعات آب و هوا و پیش بینی 10 روز اما آن را در واقع ارائه می دهد مقدار زیادی جزئیات بیشتر از برنامه های دیگر. اول از همه, شما می توانید به مشاهده زنده از سنسور است که به روز رسانی به صورت خودکار به نمایش زنده سرعت باد و درجه حرارت و حملات رعد و برق ،

در این 10 روز پیش بینی صفحه شما می توانید با کلیک در روز برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد که بعد از جمله پیش بینی ساعت به ساعت که شامل پیش بینی متوسط…

… % باران و سرعت.

اطلاعات بیشتری را می توان بر روی سنسور صفحه با کلیک روی هر یک از آیتم. برای مثال شما می توانید گذشته بارندگی اطلاعات سرعت داده و اعتصابات رعد و برق ،

شما همچنین می توانید داده های خود را از طریق کامپیوتر رومیزی با ورود به حساب خود را از طریق طوفان web app.

شما ممکن است تعجب که چگونه این طوفان می تواند ارائه باران داده ها هنگامی که وجود دارد هیچ فیزیکی مجموعه باران سنج سنسور. خوب, آن را در واقع با استفاده از haptics به تشخیص بارش باران.

هنگامی که به خوبی اشتراکی و کالیبره های لمسی حسگر می تواند اندازه گیری باران تجمع بسیار دقیق (90-100% دقت در طوفان و 80-100 ٪ دقیق در آسمان) در مقایسه با تجمع اندازه گیری معمولی باران سنج که همچنین باید به خوبی اشتراکی و co-واقع شده است.

متعارف باران سنج می تواند بسیار دقیق اما لمسی با سنسور است که قادر به ارائه جزئیات بیشتر در باران زمان شروع رویداد, مدت, نسبت شدت و باران رای در 1 دقیقه رزولوشن! نه به ذکر است وجود دارد بدون نیاز به کاربر به صورت دستی جمع آوری داده ها پس از هر باران رویداد.

چقدر سرد است ؟ من می گویم آن را بسیار سرد!

ویژگی های دیگر

شما می توانید با استفاده از Alexa مهارت و گوگل صفحه اصلی اقدامات برای گزارش آب و هوا و دمای اطلاعات خود را از طریق هوشمند بلندگو.

شما همچنین می توانید با استفاده از IFTTT به انجام اقدامات بر اساس AirTemp, رطوبت, فشار, WindAvg, WindDir, WindLull, WindGust و باران و اشعه روشنایی تابش خورشیدی و LightningStrike. برخی از ایده ها را می توان به نوبه خود بر روی AC یا آب آبپاش بر اساس متوسط.

این نرم افزار همچنین می فرستد دستگاه شما اطلاعیه در مورد حملات رعد و برق و باران شروع و بیشتر.

چیزی که من دوست دارم

 • بدون قطعات متحرک
 • هیچ تعمیر و نگهداری
 • بدون باتری به شارژ و یا جدا کردن پانل های خورشیدی به کوه
 • ساده است برای نصب و استفاده از
 • بدون اشتراک

آنچه که من می خواهم تغییر

 • شامل یک #10 نصب پیچ

افکار نهایی

از سهولت نصب و قابلیت استفاده از برنامه به تمامی اطلاعات جمع آوری شده و در دسترس در زمان واقعی به WeatherFlow طوفان خانه هوشمند سیستم آب و هوا یک رویای تحقق برای هر آب و هوا چرم گاومیش. من لذت می برد با استفاده از این بدون هیچ زحمتی ایستگاه آب و هوا و امید به ادامه استفاده از آن را برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

قیمت: $329.00
که در آن به خرید: WeatherFlow
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط WeatherFlow.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر