Meghan Markle فقط گفت: Shadiest چیزی که همیشه ملکه در حال رفتن به خیلی از جا در رفته!

اسناد دادگاه فقط نشان داد Meghan Markle‘s سرخوردگی بیش از قصر را “بدون شرح” با رویکرد پاسخ به “نادرست” تلخیص داستان. شما می توانید او را سرزنش?

ادامه مطلب: شاهزاده ویلیام دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

مردم گزارش در ظاهر اسناد بخشی از مگان و شاهزاده هری طرح دعوی در دادگاه در برابر رسانه های بریتانیا شرکت می باشد.

این مقاله نشان می دهد که دوشس ساسکس بود دیوانه بیش از احساسات است که کاخ خودی خود مانع از عکسبرداری را نادرست گزارش های رسانه ها. اوه–این است که گرفتن کثیف!

ادامه مطلب: شاهزاده هری و Meghan Markle فقط دلخراش ترین اخبار–ما را نمی بیند و این آینده!

“مردم به طور فعال خود مانع از پاسخ دادن به چیزهای که ما می دانستم که به نادرست” یک منبع گفت: این مجله. دادگاه اسناد نشان داد که دوشس ساسکس احساس کردند که سیاست او را “قادر به دفاع از خودش در برابر رسانه ها نفوذ است.”

“رفتن به موقعیت بود هیچ نظر و یا به چشم پوشی داستان, و مردم به طور فعال خود مانع از پاسخ دادن به چیزهای که ما می دانستم که به نادرست” منبع ادامه داد. “این چیزی است که او در حال شکل گرفتن موضوع ،

ادامه مطلب: پرنس ویلیام و کیت میدلتون فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد

این اسناد که در زمینه by Meghan تیم حقوقی ادعا می کنند که این گزارش نادرست ناشی از “فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان” ترک او احساس “محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خودش است.” اگر شما به یاد Meghan باردار بود با مورچه در آن زمان است. این وحشتناک است!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>