Emily Ratajkowski شده است نگه داشتن طرفداران را سرگرم در طول قرنطینه با تن از رسانه های اجتماعی به روز رسانی. در طول مستند سوپر نگه داشته است مشغول صرف وقت با شوهر سباستین خرس-McClard و راه اندازی مش جدید مجموعه برای شرکت Inamorata.

این همه نیست. 29 ساله نیز به او نگاه عمده به روز رسانی با رفتن ،

اتمام نگاه جدید خود را در اینجا!

سوپر ساخته شده جدید ‘انجام کار با کمک شامپوکه از او تشکر کرد بیش Instagram نوشتن” ، با تشکر از شما @kerastase_official.”

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Emily Ratajkowski

چلپ چلوپ

از محصولات مراقبت از مو با نام تجاری پاسخ, ستایش Emrata برای او پررنگ نگاه جدید خود به خود صفحه: “ما الهه شعر و موسیقی @emrata رفت و ما نمی توانیم به اندازه کافی از آن را! با تشکر از شما امیلی برای اعتماد! شرکت ایجاد این تحول با شما سرگرم کننده بود, ما در اینجا به مراقبت از خود را ;).”

Emily Ratajkowski

چلپ چلوپ

آنها نه تنها آنهایی که هیجان زده در مورد نگاه جدید است. تن از مشاهیر و طرفداران flocked به نظر Ratajkowski پست به ستایش نگاه جدید است.

هایلی بیبر بود که به عنوان بقیه از ما, نوشتن, “Wowwww” با چهار قلب-چشم emojis.

بلا ثورن اظهار نظر یک سری از شعله emojis. و Elsa Hosk صحبت کرد برای همه ما با یک نظر ساده: “Okkkk عکس های بیشتر.”

Emily Ratajkowski

چلپ چلوپ

تعجب کنید که چگونه برای به انجام رساندن این ورزش ها بمب شبیه Ratajkowski?

Kerastase مشترک جزئیات از مو نگهداری روزمره خود Instagram صفحه: “او می تواند دریافت فیبر در درمان و ضد برنج اقدامات با Bain Ultra-Violet. سپس او رفتار او با Cicaflash برای بازگرداندن حساس شده و جلوگیری از شکستگی. و آخرین اما نه کم, تقویت و محافظت از فیبر مو با Cicaplasme.”

این مدل خودش نیز به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از مو معمول به عنوان یک خانم بلوند, جزئیات دقیقا آنچه او می کند به نگه داشتن موهای خود را به دنبال کامل.

Emily Ratajkowski

چلپ چلوپ

اگر چه او انتقال ممکن است به نظر می رسد خار از لحظه ای که حقیقت این است که آن را در آثار برای مدت زمان طولانی. با توجه به ماری کلر جهانی رئیس جمهور Kérastase, رزا Carrico توضیح داد که این تصمیم “ما برنامه ریزی شده آن را برای بسیاری از سال و در حال حاضر در نهایت آن را انجام داد!! عشق چگونه ما سوار بر این ماجراهای با هم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de