ما نمی توانیم باور بزرگ راز در مورد Meghan Markle که فقط

آن را سخت به تصور کنید که پس از Meghan Markle‘s official خروج از خانواده سلطنتی در ماه مارس گزارش در ادامه به رول با توجه به شکاف عمیقی بین او و اعضای دیگر. آن را غیر واقعی!

با توجه به یک گزارش اخیر مگان با نام مستعار “من-به دست آوردن” توسط کاخ خودی بودن “متفاوت” و “چابک” در طول تصدی کوتاه به عنوان یک عضو ارشد خانواده است. این است معنی!

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد خانواده سلطنتی که Meghan Markle فقط اجازه لغزش!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

سلطنتی نویسنده تام کوین فقط نشان داد به فاکس نیوز که دوشس ساسکس بود و گفته میشود با توجه به نام کاربری توسط خودیها.

این کارشناس و نویسنده از “کاخ کنزینگتون,” نازل شده به سایت است که او “بسیار متفاوت” ساخته شده است آن را دشوار برای او را به پذیرش توسط خانواده از ابتدا. خانواده مشاوران شدند “بیشتر نگران” در مورد این که چگونه این تفاوت را به تصویر بکشد ، در نهایت زمانی که مطبوعات بریتانیا تصمیم گرفت که داستان در مورد مگان نیاز به توان منفی–تبدیل همه چیز برای او.

ادامه مطلب: پرنس ویلیام و کیت میدلتون فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد

در این کلیپ کوین می رود به جزئیات زیادی در مورد مطبوعات بریتانیا’ نقش در ساختمان Meghan و سپس پاره شدن او را به فروش مقالات-اگر چه منبع “همیار” بود که واقعا از داخل کاخ باکینگهام دیوار.

“این لقب را در واقع آمده از کاخ دلیل آن احساس شد که او خواستار شد. او را حلقه کارکنان در وسط شب و از آنها بخواهید برای انجام کارهای. فقط به این دلیل او احساس ” من یک شاهزاده خانم آنها باید به انجام همه چیز برای من است.'”

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این راز در مورد Meghan Markle که درست کردم

“او احساس می کند که او را به یک شاهزاده خانم” او همچنان ادامه دارد. “شما نیست! یک شاهزاده خانم واقعی را ندارد و خواسته های کارکنان است.” اوه!

چه چیزی شما فکر می کنم–این ادعا عادلانه است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>