فکر می کنم مقاومت گروههای ساده است ؟ Hyfit دنده 1 را تغییر ذهن خود را

اخبار – پاییز گذشته هنگامی که ما تا به حال به حرکت در خارج از خانه ما برای عوض کردن من قادر به گرفتن کل من باشگاه با من برای من تمرینات روزانه. به جای من یک مجموعه ای از گروههای مقاومت و هنوز هم استفاده از آنها را از زمان به زمان در جلسات تمرین زمانی که من نیاز به تغییر همه چیز.

بیشترین مقاومت در برابر گروه مجموعه شامل انواع گروههای مختلف مقاومت/وزن یک جفت دستگیره و درب لنگر. ساده, راست? راست. اما شما نمی خواهد فکر می کنم ساده است هنگامی که شما را به یک نگاه جدید دنده 1 مجموعه ای از گروههای مقاومت از Hyfit.

دنده 1 تناسب اندام سیستم شامل یک جفت دستگیره تسمه مچ پا مچ دست تسمه و مجموعه ای از باند ها که شما می توانید از 2lbs تا به 22lbs از مقاومت است. اما بهترین بخش. باند سنسورهای ساخته شده است که کار با Hyfit برنامه به شما تعداد تکرار پیگیری بیش از 20 امتیاز از داده ها در طول یک تمرین است.

با این تجهیزات تناسب اندام و Hyfit برنامه, شما می توانید انجام انواع تمرینات از تقویت هسته تمرینات کامل بدن, تمرینات برای انرژی بالا HIIT برنامه های که ایجاد شده توسط مربیان تخصصی و سازمان یافته به متمایز سه سطح دشواری است که می تواند کمک به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام خود را. و هنگامی که شما در حال انجام کار کردن شما می توانید آن را در یک کشو و شما می توانید آن را با شما را هنگامی که شما سفر. قیمت $279 های Hyfit سیستم در دسترس است در حال حاضر در hyfitgear.com


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>