در حال حاضر اکثر مردم می دانند که آنها باید اجتناب از هر گونه محصولات مراقبت از پوست با عطر های مصنوعی که معمولا کد برای یک دسته از مواد شیمیایی است که می تواند باعث تحریک پوست و حتی برخی از واکنش های آلرژیک. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم با توسل به تمام محصولات طبیعی با روغن های ضروری برای عطر. اگر چه این ممکن است در ابتدا به نظر می رسد مانند سازش کامل حقیقت این است که این اسانس خالص نیز می تواند منجر به مشکلات برای پوست شما.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک کرم شب شما باید با استفاده از asap.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

essential oils

شاتر

اسانس خالص

نگاه برای محصولات با اسانس خالص در آنها را کنید و سعی کنید برای جلوگیری از آنها را اگر ممکن است–آنها ممکن است منجر به سوزش پوست و مشکلات دیگر حتی هیپرپیگمانتاسیون اگر شما دقیق نیست. دکتر

شارلوت Birnbaum از خیابان بهار پوست در شهر نیویورک توضیح می دهد که مشکل با اسانس: “بسیاری از مردم در برابر ‘طبیعی’ با ‘امن’ است که همیشه چنین نیست. مراقب باشید با اسانس های طبیعی به ویژه گل رز یا اسطو خودوس عادی که شامل geraniol. این می تواند باعث واکنش آلرژیک یا محرک بر روی پوست است.”

cream

شاتر

کسانی که نه تنها از روغن های ضروری شما باید نگاه کردن برای. Birnbaum ادامه “مرکبات و روغن های ضروری می تواند باعث یک واکنش در آفتاب به نام phytophotodermatitis که می تواند منجر به هیپرپیگمانتاسیون پوست, بنابراین اجتناب از روغن با لیمو ترش یا نارنج.”

woman touching skin

شاتر

آن را نیز ایده خوبی است برای محدود کردن این روغن های اگر شما مستعد آکنه, پوست, به عنوان آنها می تواند باعث مسدود شدن منافذ پوست شده و جوش. Birnbaum توضیح می دهد که به SheFinds: “روغن در حال جوش و معنی آنها مسدود کردن منافذ. اگر شما مستعد آکنه, من به هدایت و روشنی از روغن است.”

با استفاده از یک کرم شب با جوش و مواد تشکیل دهنده می تواند منجر به شما بیدار شدن از خواب با برخی از جدی جوش.

woman looking in mirror

شاتر

با در نظر گرفتن این مهم به اعتماد کورکورانه از هر گونه محصولات مراقبت از پوست محصولات با برچسب “طبیعی” یا “آلی” از آنجا که آنها هنوز هم ممکن است رخنه در پوست آسیب رساندن مواد به محصولات خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de