یکی از سالم ‘ صبحانه ساندویچ شما هرگز نباید خوردن (آن را بیش از 1100 کالری)

برگر کینگ راه اندازی کرده است جدید گیاهی صبحانه ساندویچ به منوی خود را با استفاده از غیر ممکن است مواد غذایی’ سوسیس برای “غیر ممکن Croissan’wich.” BK جدید meatless صبحانه ساندویچ ویژگی های یک کروسانت مستی تخم مرغ و پنیر آمریکایی, و (البته) سوسیس غیر ممکن است. جدید صبحانه ساندویچ در دسترس خواهد بود برای یک مدت زمان محدود در مکان های شرکت در سراسر کشور.

علاوه بر این غیر ممکن است Croissan’wich ارائه می دهد یک صبحانه ساندویچ گزینه برای مبتنی بر گیاه خواران و گیاه خواران. اگر شما در حال فکر کردن از آن تلاش خود را به خاطر شما برابر گیاهی سالم آن را احتمالا یک ایده بهتر است برای جلوگیری از.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Burger King

شاتر

برای سلامت آگاهانه مشتریان آن را ممکن است بهترین راه حل برای دور ماندن از این منو جدید علاوه بر. برگر کینگ و دیگر آیتم های منو با غیر ممکن است گوشت–غیر ممکن گنده–نشان داد که چقدر ناسالم گیاهی غذا خوردن می تواند. با توجه به CNET “غیر ممکن گنده شامل 630 کالری است. که تعداد کمی برای یک وعده غذایی است اما کمتر از اصلی هوپر را — بهانه جناس — عظیم 660 کالری است. ترکیب با نوشابه و سیب زمینی سرخ کرده و یا وعده غذایی به مقدار بیش از 1000 کالری است.”

feet on a scale

شاتر

اگر ما در مسیر غیر ممکن Croissan’wich کالری, ما مشابه در کل.

با توجه به پوره, این صبحانه ساندویچ 491 کالری است. به علاوه اگر شما اضافه کردن یک نوشابه و قهوه هش به شما مصرف تا 1000 کالری برای صبحانه.

Burger King Meal

شاتر

به علاوه اگر شما به دنبال درمان خودتان را به یک ساندویچ صبحانه–گیاهی و یا در غیر این صورت–شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ومزه گزینه های دیگر.

یک نویسنده در Thrillist که تلاش غیر ممکن Croissan’wich آن را توصیف کرد: “[این کروسانت مستی] بود کمی اذوقه و نوشابه و کمی پوسته پوسته طعم و بافت کسری از معامله واقعی. بین ساندویچ پنیر آمریکایی و بی نظیر فست فود تخم مرغ (شاید مورد علاقه من, انواع, مرغ, تخم مرغ!), غیر ممکن سوسیس بیش از حد دارای مزه تند آن بافت بیش از حد غیر طبیعی.”

Burger King

شاتر

اگر چه غیر ممکن است Croissan’wich است یک گزینه خوب برای هر گونه گیاهی خواران امید به افراط در بالا و کالری مواد غذایی در صبحانه اگر شما به دنبال یک سالم on-the-go صبحانه گزینه آن را یک ایده خوب را به نگاه در جاهای دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>