اخبار – به عنوان ما همچنان به کار از خانه بوده است وجود دارد یکی سازگار چالش: سگ ما.

آنها ممکن است شیرین و سکوت ساعت ها اما به محض این که کنفرانس شروع می شود آنها به طور ناگهانی نیاز به پوست در هر سنجاب پرنده و یا برگ که می گذرد از کنار پنجره. و یا آنها کاملا باید تعقیب یکدیگر در اطراف خانه. آن را مانند آنها در حال انتظار برای که مهم زوم جلسه به تقاضای 100% از توجه ما است.

در حالی که در حال دیدن سایت آمازون برای طولانی مدت توله سگ رفتار من در بر داشت این آهسته-فیدر تشک از TESLUCK. در $12.98 برای دو نفر ($9.98 برای یکی) به علاوه 6 درصد کوپن, من تصمیم به آنها را امتحان کنید.

من آنها را با استفاده از کره بادام زمینی یا ماست یونانی ساده و سپس چوب آنها را در فریزر. من دوست دارم که شما می توانید مکش آنها را به طبقه (یا دیوار) به طوری که آنها نمی وزش نسیم تا زیر نیمکت و یا برخی از دیگر مکان های مخفی مانند دیگر درمان-انتشار اسباب بازی.

به علاوه شما می توانید آنها را در ماشین ظرفشویی زمانی که آنها انجام می شود.

واقعی تست: چه مدت آنها در واقع اشغال puppers?

برای ما این یک جامد 10 دقیقه. که خیلی خوب رفو. آنها همچنین به نظر می رسد برای آرام کردن سگ به جای گرفتن آنها riled مانند اسباب بازی های دیگر.

من سعی کردم آنها را در حالی که حمام من و نوزادان و یا قطع ناخن های خود را, اما اگر به درستی قرار من می توانید ببینید که چگونه آنها می تواند فوق العاده حواس پرتی.

از رتبه فعلی در آمازون 4.6 از 5 ستاره با 93 رتبه بندی به نظر می رسد مانند سگ های دیگر (و صاحبان آنها!) با بهره گیری از این نیز هست.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de