چارلیز ترون باز کرد تا در مورد خانواده اش زندگی در قرنطینه در مصاحبه اخیر خود با تلویزیون. این بازیگر 44 در حال حاضر ترویج جدید Netflix فیلم “گارد قدیمی” است که برای اولین بار در پلت فرم که در جولای 10.

در حالی که بحث در مورد نقش او در این اقدام جدید فیلم ترون همچنین باز کردن در مورد چگونه او را از دست زدن به قرنطینه به عنوان یک پدر و مادر–به طور خاص چگونه او مراتب با مدرسه در منزل ،

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Charlize Theron

شاتر

در طول یک زوم مصاحبه با شرکت ستاره Kiki اش ترون گفت اضافی دربارهی تجربیات خود را در قرنطینه: “من واقعا خوب است و خانواده من امن است خدا را شکر.”

اما ترون مانند بسیاری از پدر و مادر است که با داشتن یک زمان سخت با بچه های خود را’ آموزش و پرورش و چالش های مدرسه در منزل.

Charlize Theron

شاتر

وقتی مصاحبه کننده از او پرسید که چگونه او بچه ها دست زدن به مدرسه در منزل بازیگر شوخی “شما باید از من پرسیدن که چگونه من دست زدن به مدرسه در منزل.”

ظاهرا بچه ها او را برخی از انتقاد از خود را برای مادر خود را-تبدیل-معلم.

Charlize Theron

ترون 7 سال Jackson نه عقب نگه دارید و زمانی که انتقاد او مادر را آموزش.

این بازیگر توضیح داد: “معلوم می شود من بسیار خوب معلم ریاضی. که چه جکسون می گوید: به هر حال.”

او ادامه داد: “این بسیار عمیقی لحظه در زندگی من وقتی که او فقط به من در برخی از نقطه و به من گفت: ‘من فکر نمی کنم شما آموزشی بسیار خوب بود”.

Charlize Theron

شاتر

مدرسه در منزل کودکان خود را–و هیچ گونه نگرانی در مورد عدم به عنوان یک معلم–یک نقطه بزرگ از استرس برای ترون.

“برای من که پر استرس ترین چیز, چرا که به عنوان یک پدر و مادر من این احساس مسئولیت را به مطمئن شوید که فرزندان من ندارد افتادن در آموزش و پرورش خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de