شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن آنچه که خانواده سلطنتی برای گفتن در مورد Meghan Markle

Meghan Markle پشتیبانی از صحبت کردن در برابر پرنس چارلز پس از Windrush روز سخنرانی است که در آن شاهزاده صحبت در مورد “سهم ارزشمند از مردم در بریتانیا است.” بسیاری از طرفداران Markle سوال صداقت از بیانیه خود به خصوص با توجه به نحوه خانواده سلطنتی نادیده گرفته شده برای محافظت از Markle از نژادپرستانه انتقاد.

Windrush روز جشن contirbutions از Windrush نسل. با توجه به ایمیل های روزانه “این Windrush نسل نامگذاری شد پس از کشتی که بیش از یکی از این گروه برای اولین بار از غرب هند مهاجران دعوت به انگلستان در سال 1948 برای کمک به بازسازی پس از جنگ بریتانیا است.”

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Prince Charles

در سخنرانی خود پرنس چارلز صحبت در مورد یک دیدار او ساخته شده و در سال 2017 به سیاه آرشیوهای فرهنگی در Brixton.

او در توصیف این دیدار: “این ارائه می دهد یک فوتی و فوری یادآوری است که جامعه ما بافته شده است از موضوعات متنوع کشیده شده از بسیاری از نقاط جهان است که تقویت و غنی سازی پارچه از زندگی ملی ما.”

او توضیح داد: “با توجه به تنوع غنی از فرهنگ است که این کشور بسیار ویژه و در بسیاری از راه های منحصر به فرد – نهفته است در این قلب چیزی است که ما می تواند به عنوان یک ملت است.”

Meghan Markle

پرنس چارلز به این نتیجه رسیدند با یک پیام عمومی در مورد قدرت تنوع: “تنوع جامعه ما این است که خود را بزرگترین قدرت می دهد و ما آنقدر به جشن می گیرند.”

با وجود نوع کلمات که هر کس بر این باور بودند که پیام واقعی بود-به خصوص با توجه به این خانواده سلطنتی را درمان Markle.

Meghan Markle and Prince Harry

در واقع بسیاری از اشاره به ریاکاری در پرنس چارلز جشن تنوع در سخنرانی خود بدون آمدن به کمک دختر خود را-در-قانون Markle از نژادی قلدری.

یک منتقد در زمان به توییتر نوشته “خدای من. شاید روزی یک عضو خانواده سلطنتی را به ازدواج یک آمریکایی آفریقایی فرد است. پس از آن خانواده می تواند متحد در اطراف این فرد با عشق و حمایت زمانی که آنها قربانی نژادپرستان. آه صبر کنید…”

Meghan Markle

یکی دیگر از اظهار نظر در نفاق “اگر تنها اقدامات خود را همسان کلمات خود را…”

خانواده سلطنتی نیست پاسخ به این انتقاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>