یکی تهویه متخصصین پوست می گویند, شما هرگز نباید استفاده کنید اگر شما نازک شدن مو

ریزش مو یک مشکل شایع در مردان و زنان, و این می تواند ناشی از عوامل متعدد–از ژنتیک به پوست سر التهاب است. با در نظر گرفتن اگر شما در حال تجربه نازک شدن مو یا حتی ریزش مو, این ایده خوبی است برای صحبت با یک متخصص پوست (یا یک trichologist یک ریزش مو متخصص) و از بین بردن هر گونه محصولات مو است که ممکن است تأثیر منفی خود را در مو و پوست سر سلامت.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک کولر شما هرگز باید استفاده کنید اگر شما نازک شدن مو!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

washing hair

شاتر

عطر

چسبیده به عطر رایگان محصولات مو ایده خوبی است اگر شما در حال تجربه هر گونه نازک شدن مو و یا از دست دادن–و به خصوص اگر شما دارای پوست سر حساس است.

پتو اصطلاح “عطر” در یک شامپو و یا نرم کننده بطری می تواند بسیاری از چیزهای مختلف از جمله مواد شیمیایی مصنوعی است که می تواند خود را خشک و تحریک پوست سر خود را هر دو که منجر به ریزش مو.

hair loss

شاتر

با توجه به Nutrafol, “محصولات که ‘عطر’ در برچسب خود را می تواند شامل هزاران نفر از مواد شیمیایی است.”

با در نظر گرفتن حذف این محصولات از محصولات مراقبت از مو خود را معمول است که یک شروع خوب در مراقبت بهتر از پوست سر و مو سلامت.

این همه نیست. “عطر” می تواند تاثیر منفی بر سلامت خود را به طور کلی. این مقاله ادامه “برخی از مواد در بدن محصولات آرایشی و بهداشتی می تواند منجر به اختلال در سیستم تولید مثل و باعث سرطان یا آسم.”

washing hair

شاتر

به علاوه با توجه به HuffPost خطرات وجود دارد متوقف نمی.

“کار گروه محیط زیست (EWG) محققان دریافتند بیش از 75 درصد از محصولات لیست مواد تشکیل دهنده “عطر” حاوی فتالات (THAL-ates) که نشان داده شده است به برهم زدن فعالیت هورمون, کاهش تعداد اسپرم و باعث باروری ناهنجاری و مرتبط شده اند به کبد و سرطان و دیابت و چاقی است. علاوه بر این مطالعات انجام شده توسط Dr. Philip J. Landrigan از کوه سینا کودکان بهداشت محیط مرکز لینک های قرار گرفتن در معرض جنین مبتلا به اوتیسم اختلال كمبود توجه و اختلالات عصبی” مقاله توضیح می دهد.

shampoo bottle

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما در حال تجربه تنک شدن مو از بین بردن هر گونه مطبوع با “عطر” هوشمند است اولین گام در حفاظت از سلامت کلی و همچنین سلامت پوست سر و مو است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>