شاهزاده هری و Meghan Markle گرفته اند یک قدم به سمت جدید خود را مستقل آینده. آنها به تازگی آهی کشید و با یک آژانس صحبت درگیری.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

زن و شوهر نقل مکان به لس آنجلس در سال گذشته و خال خال شده است در اطراف شهر انجام انواع کار های خیریه. شده است وجود دارد برخی از حدس و گمان در مورد آنچه دوک و دوشس ساسکس انجام خواهد شد و به کسب درآمد از پله به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

خوب, این یک راز دیگر! مگان و هری امضا شده با شگرف هری واکر آژانس برای درگیری های زبان. برنامه زن و شوهر به صحبت می کنند نژادی, عدالت, برابری جنسیتی, نگرانی های زیست محیطی و بهداشت روانی.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

هری واکر آژانس چشمگیر لیست مشتری. مگان و هری را به پیوستن به صفوف هالیوود ستارههای مانند Matthew McConaughey و کوین هارت و همچنین به عنوان قابل توجه چهره های عمومی مانند میشل اوباما و استیسی آبرامز.

Prince Harry and Meghan Markle

چلپ چلوپ اخبار

در آوریل زن و شوهر اعلام کرد راه اندازی جدید خود را به خیریه بنیاد Archewell. آنها نبوده است نشستن idly پس از حرکت به L. A. اگر چه آنها هنوز به طور رسمی ایجاد درگیری های زبان دوک و دوشس ساسکس به تازگی داوطلب وقت خود را و مهارت های پخت در Homeboy صنایع یک L. A. مبتنی بر باند و بازسازی و ورود مجدد برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de