مایلی سایرس است که اغلب دیده می شود به عنوان یک mudgal و stoner و خواننده ساخته شده است این هیچ راز است که او سیگار میکشد علف های هرز در گذشته است. اما در سال گذشته کورش 27, گرفته, برخی از گام های بزرگ برای تغییر زندگی خود و یک گام به دور از مواد مخدر

در واقع در اواخر ماه ژوئن مصاحبه با تنوعکورش را باز کرد تا در مورد سفر اخیر با هوشیاری و او تصمیم اخیر برای تبدیل شدن به “هوشیار هوشیار”شش ماه پیش.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Miley Cyrus

چلپ چلوپ

با توجه به مصاحبه تصمیم به هوشیار آمد تا برای کورش زمانی که او نیاز آوازی عمل جراحی در ماه نوامبر.

او توضیح داد: “این واقعا مهم برای من در طول سال گذشته زندگی هوشیار شیوه زندگی, چون من واقعا می خواستم به من کرافت.”

او ادامه داد: “من تا به حال واقعا بزرگ آوازی عمل جراحی در ماه نوامبر. من تا به حال گوشی چهار هفته که من نبودم مجاز به صحبت. من تا پاره پاره نوشتن بر روی تخته سفید, فریاد در همه. من تا به حال این یکی از بزرگ ماشین آلات کشاورزی از فقط فریاد مامان و هنوز هم در تلاش برای انجام جلسات. اما من آماده برای سکون و آرامش.”

Miley Cyrus

چلپ چلوپ

برای شش ماه گذشته این خواننده-بازیگر نقش مکمل زن شده است و هوشیار. او توضیح داد که این تصمیم آغاز شده به دلیل عمل جراحی شد اما چیزی عمیق تر زمانی که او نگاه به سابقه خانوادگی سلامت روان و اعتیاد.

کوروش توضیح داد: “من هوشیار هوشیار برای شش ماه گذشته. در ابتدا آن را فقط در مورد این آواز عمل جراحی… اما من تا به حال شده فکر کردن زیادی در مورد مادر من. مادر من بود به تصویب رسید و من به ارث برده برخی از احساسات او تا به حال به رها کردن احساسات و تمایل به ثابت کند که شما می خواستم و با ارزش است. پدر من پدر و مادر طلاق زمانی که او 3 تا پدرم مطرح شده خود را. من بسیاری از سابقه خانوادگی است که بسیاری از اعتياد و سلامت روان چالش است.”

Miley Cyrus

چلپ چلوپ

کوروش اعتبارات این بینش که بیشتر خود انعکاسی: “پس فقط رفتن را از طریق و درخواست, ‘چرا من این راه که من هستم؟’ با درک گذشته ما را در درک زمان حال و آینده را بسیار روشن تر. من فکر می کنم درمان فوق العاده است.”

هوشیار زندگی نیز کمک کرد و کوروش قدردانی صبح را بیشتر. او گفت: تنوع, “چیزی که من در مورد آن است که بیدار شدن از خواب 100% 100% از زمان. من نمی خواهم به از خواب بیدار احساس مست. من می خواهم از خواب بیدار احساس آماده است.”

Miley Cyrus

چلپ چلوپ

اما این بدان معنا نیست که کوروش فکر می کند انتخاب هوشیار شیوه زندگی آسان است. در واقع او نظرات به ننگ هوشیاری در این مصاحبه توضیح داد: “این واقعا سخت است چرا که به خصوص جوان بودن وجود دارد که انگ ‘شما هیچ سرگرم کننده است.””

جالب فرض با توجه به کوروش mudgal شهرت. او ادامه داد: “آن را مانند,” عسل, شما می توانید تماس بگیرید من یک مقدار زیادی از همه چیز, اما من می دانم که من سرگرم کننده است.””

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de