مک دونالد فقط ساخته شده ترین دلخراش اطلاعیه همیشه ما می تواند آن را باور نمی کند!

یکی از مک دونالد معروف ترین مکان های بستن درهای خود را برای همیشه در این تابستان. فست فود غول سابق گل سرسبد در غرب 42nd Street در میدان تایمز. محل جایگزین شد به عنوان گل سرسبد مکان های مختلف چند بلوک دور.

نیویورک پست تایید این خبر با یک مک دونالد سخنگوی.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

McDonald's Times Square

شاتر

با توجه به مقاله های مک دونالد سخنگوی به نام حرکت یک “تصمیم دشوار” برای این شرکت به خصوص با توجه به این که زنجیره ای تا به حال شده است وجود دارد برای 17 سال است.

اما در این پست توضیح می دهد “[H]e اصرار داشت آن را مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس که ویران توریستی ثابت مانند میدان تایمز برای سال.”

McDonald's Times Square

شاتر

به جای این منبع گفت این تصمیم بر اساس یک رستوران نمونه کارها نقد و بررسی: “مک دونالد بررسی آن رستوران نمونه کارها به طور منظم به بهترین تصمیم گیری برای کسب و کار ما در حال حرکت رو به جلو است.”

اگر چه خداحافظی سابق گل سرسبد–که افتخار چهار طبقه و یک برادوی-الهام مک دونالد متحرک–باید دشوار زنجیره ای جدید گل سرسبد مطمئنا نرم ضربه.

McDonald's App

شاتر

محل جدید است که در سابق اسباب بازی R با ما فروشگاه و آن اتاق به جای مقدار زیادی از مشتریان-و به طور بالقوه حزب را برانگیخت.

این پست توضیح می دهد “[T]او جدید مک دونالد دارای 18 خود سفارش کیوسک — و فقط پنج تحویلدار — به عنوان به خوبی به عنوان وبهلسترد banquettes و خدمات جدول.”

به علاوه با توجه به منابع زنجیره ای است و حتی در مورد اجاره کردن این مکان قابل توجه برای شب سال نو با توجه به نظر آن میدان تایمز.

McDonald's

شاتر

با وجود این اخبار ناامید کننده هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مک دونالد مکان های باز در شهر نیویورک برای لذت بردن از.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه برای خدمت به مشتریان ما در گل سرسبد مک دونالد در 45 خیابان برادوی و در جوامع همسایه” سخنگوی گفت پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>