هماهنگی اکسپرس از راه دور… ما به سختی می دانستم که بله

اخبار – تنها حدود یک سال پس از معرفی آن Logitech Harmony بیان از راه دور است که قطع شود. من بررسی هماهنگی جهانی صدا از راه دور زمانی که آن را برای اولین بار منتشر شد. روز پنج شنبه من (و سایر مشتریان که خریداری شده از راه دور) دریافت یک ایمیل از لاجیتک اطلاع رسانی من که از سپتامبر 30 سال 2020 از راه دور خواهد دیگر به کار گیرند. ایمیل در ادامه گفت که “متاسفانه انتظارات ما برآورده نشد برای این نوع از هماهنگی از راه دور و به عنوان یک نتیجه, ما تصمیم به تمرکز تلاش های ما در هسته ای ما تجربه کاربر: قدرتمند کنترل از راه دور جهانی در جهان با بسیاری از دستگاه های متصل به تلویزیون.”

به عنوان نشان دادن حسن نیت لاجیتک است که به مشتریان این گزینه جایگزینی هماهنگی خود را بیان با هماهنگی نخبگان رایگان. هماهنگی نخبگان است Logitech گل سرسبد از راه دور. متناوبا صاحبان می توانند درخواست خود را به طور کامل بازپرداخت قیمت خرید, اما آن را نشانی از نیاز به اثبات از خرید.

من شگفت زده شد که Logitech داد تا در این دور به سرعت. اگر چه کامل نیست من فکر کردم از راه دور به خوبی کار می کرد. از آن من است کنترل تمام دستگاه های در اتاق نشیمن من پس از من آن را دریافت کرد. و من برای یک, غمگین هستم به دیدن آن بروید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارتقاء یا بازپرداخت و یا به عنوان خوانده شده لاجیتک کامل اطلاعیه شما می توانید به این لینک مراجعه کنید.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>