با خیلی اطلاعات متناقضی وجود دارد وقتی که می آید به از دست دادن وزن می توان آن را دشوار است به کشف کردن آنچه روش در واقع برای شما کار می کنند–و همچنین به عنوان آنچه که اشتباهات شما باید اجتناب از. برخی از رژیم غذایی محبوب اسطوره صدا ممکن است قانع کننده پس از آن مهم است که بدانید چه کارشناسان می گویند در مورد آنها.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای چهار چیز شما باید انجام دهید اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن به گفته کارشناسان.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

egg and toast

شاتر

جست و خیز صبحانه

به طور منظم پرش صبحانه در تلاش برای از دست دادن وزن ایده خوبی است و می تواند منجر به مشکلات عمده سلامت در پایین جاده.

با توجه به زمان یک مطالعه در مجله آمریکایی تغذیه بالینی نشان داد که پرش صبحانه به طور منظم می تواند منجر به التهاب مزمن است که یک مشکل برای سوخت و ساز خود را: “محققان به این نتیجه رسیدند که به دلیل التهاب مزمن شناخته شده است را تحت تاثیر قرار حساسیت به انسولین پرش صبحانه می تواند منجر به اختلال متابولیک,’ است که به طور بالقوه می تواند افزایش خطر ابتلا به چاقی و دیابت نوع 2 است.”

protein

شاتر

خود را فراموش پروتئین

خوردن پروتئین به اندازه کافی بسیار مهم است بخشی از کاهش وزن پایدار, بنابراین شما باید مطمئن شوید که به آن را در هر وعده غذایی.

با توجه به Healthline, “پروتئین نشان داده شده است برای کمک به از دست دادن وزن در چند راه. آن می تواند به کاهش اشتها و افزایش احساس پری کاهش مصرف کالری و افزایش متابولیسم بدن و حفظ توده عضلانی در کاهش وزن است.”

woman exercising

شاتر

چوب به قلب تنها تمرینات

بسیاری از مردم با این تصور نادرست که قلب است راز کاهش وزن است. اگر چه ترکیب قلبی به روال تمرین خود را می تواند کمک به شما از دست دادن وزن بلند کردن اجسام مهم دیگری است جزء ورزش برای کاهش وزن است.

Healthline ادامه “انجام مقاومتی است فوق العاده مهم در کاهش وزن است. مطالعات نشان می دهد بلند کردن وزنه است یکی از موثر ترین ورزش استراتژی برای به دست آوردن عضله و افزایش میزان سوخت و ساز. آن را نیز بهبود می بخشد ترکیب کلی بدن و افزایش چربی شکم از دست دادن.”

woman drinking Starbucks

شاتر

نوشیدنی کالری خود را

نوشیدن کالری خود را می تواند تنظیم شما را وقتی که می آید به از دست دادن وزن.

سوزان Besser, MD, پزشک مراقبت های اولیه با رحمت مرکز پزشکی در بالتیمور, مریلند, توضیح داد, NBC “یکی از دلایل مایع کالری خرابکاری از دست دادن وزن است که همه به نام: کالری است. افرادی که استفاده از مایعات به جای آن از مواد غذایی در یک رژیم غذایی اغلب فکر می کنم آنها در حال ساختن انتخاب های سالم و یا پایین تر کالری را انتخاب کند. اما این لزوما به طوری.”

با که در ذهن نگه داشتن چشم در مایعات شما در حال نوشیدن و ارزیابی مجدد هر که آب را به دیدن اگر آنها می تواند مانع از دست دادن وزن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de