حفظ روشن, پوست جوان نیست غیر ممکن است – اما آن است که مقدار زیادی از کار. وجود دارد بسیاری از راه حل های به نگه داشتن پوست خود را سالم و محکم و نرم افزاری اعم از روزانه و محصولات در صفحه اصلی-محصولات مراقبت از پوست درمان به ingestible مکمل ها و عادات سالم. وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید اضافه کردن به خود را روز به روز روال برای دریافت بهترین نتایج از محصولات مراقبت از پوست خود را بازی. ما آن را تنگ پایین به چهار تا از بهترین زیبایی هک همه باید برای رسیدن به درخشان کننده و صاف کننده پوست. اعتماد ما, این می تواند زندگی خود را تغییر دهید.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

cleanser best anti aging skincare beauty hacks

هرگز از دست پاک

پاک کننده ممکن است به نظر می رسد مانند آن را می توانید انجام دهید خیلی بیشتر از نگه داشتن پوست خود را تمیز اما دو بار روزانه ملایم بشویید است که در واقع کاملا لازم است به نگه داشتن پوست خود را جوان به دنبال. با استفاده از یک پاک کننده پوست را نگه می دارد و روشن از عوامل استرس زا و روغن و باکتری ها است که می تواند آسیب به پوست و منجر به سریعتر پیری است.

“خوب قاعده کلی است برای شستن صورت خود را دوبار در روز: یک بار در صبح بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب است که حذف تمام باکتری ها و روغن است که باید نقل مکان کرد و به چهره ما از دهان ما و مو در حالی که ما خواب و بار دوم قبل از رفتن به رختخواب که حذف micropollutants و تجمع روغن و باکتری ها که انباشته شده در طول روز” دکتر راشل دکتر رافیک نظریان از Schweiger پوست در نیویورک گفت: SheFinds.

derma roller best anti aging skincare beauty hacks

استفاده از غلتک درما ،

بسیاری از مردم استفاده از derma غلتک به عنوان یک به طور منظم گام در مراقبت از پوست روند – و اگر شما در حال حاضر یک فن شما در حال رفتن به می خواهید به پرش بر روی ارابه موسیقی این سریع می باشد. Derma غلتک ها صورت غلطک با صدها نفر از میکرو سوزن. هنگامی که نورد بر روی صورت, این سوزن تحریک تولید کلاژن به پوست کمک تعمیر و بازسازی خود است. به علاوه با استفاده از غلتک درما بیش از یک سرم می تواند کمک به سرم مواد تشکیل دهنده نفوذ به عمق پوست است.

vitamin c best anti aging skincare beauty hacks

دریافت مقدار زیادی از ویتامین C

ویتامین C کمک می کند تا پوست ترمیم خود باعث روشن تر رنگ و پشتیبانی از طبیعی بدن تولید کلاژن. در حالی که با استفاده از پوست محصولات ساخته شده با ویتامین C می تواند کمک به شما در دستیابی به این مزایا اضافه کردن غذاهای سرشار از ویتامین گردیده است راه برای به دست آوردن نتایج. سعی کنید خوردن مقدار زیادی از میوه های خانواده مرکبات خود را برای کمک به پوست خود را بهترین خود را.

moisturizer best anti aging skincare beauty hacks

مرطوب اغلب

هرگز تحت هیچ شرایطی دست کم گرفتن قدرت از هیدراتاسیون. حتی اگر پوست شما به طور فعال در خشک شما نیاز به یک مرطوب کننده. با استفاده از یک مرطوب کننده دو بار در روز نه تنها پوست کمک می کند تا حفظ یک نرم و صاف, بافت, اما آن را نیز تضمین می کند پوست می شود پر شده با مواد مغذی مهم است. پوست بهتر است مجهز به تعمیر خود را هنگامی که آن را به درستی هیدراته, که به معنی آن است که شانس بهتری برای مبارزه با نشانه های پیری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de