شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن بمب مورد Kylie Jenner که درست کردم–او باید پس از جا در رفته!

کایلی Jenner‘s شیوه های کسب و کار بدست برخی از انتقاد جدی به تازگی. فوربس به تازگی محروم زیبایی مغول از خود او ساخته شده میلیاردر عنوان در بمب قطعه “داخل Kyle Jenner وب از دروغ–و به همین دلیل او دیگر یک میلیاردر.” اگر چه کایلی است پس خود محروم مجله ادعا می کند این مشکل برای خود شهرت کسب و کار همچنان به رنج می برند.

اخیرا کایلی همراه با خواهر کندالشد متهم از پرداخت این کارخانه که تولید مشترک خود را مد خط کندال + کایلی. اگر چه خواهر و باید رد این ادعا.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Kylie Jenner

شایعات در مورد کایل و کندال زمانی شروع شد که بازسازیغیر انتفاعی در برابر استثمار در مد متهم واقعیت ستاره از کارگران خود را پرداخت نمی.

این سایت توضیح داد: “این هیچ راز که COVID-19 ضربه است مردم رنگ سخت ترین. در زمینه مد و مارک و خرده فروشان را کلا لغو تولید شده و در تولید سفارشات قدمت به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه فراخوانی نیروی majeure بند قرارداد به ترک آنها را معاف از مالیات و بدون هر گونه مسئولیت برای تامین کنندگان.”

Kendall Jenner

این یک مشکل جدی برای کارگران کارخانه. “به عنوان یک نتیجه کارخانه ها مواجه شدید نقدینگی بحران با زنانی که ما را لباس قرار داده شده در آسیب پذیرترین وضعیت است. دیگر دریافت پرداخت با وجود اینکه در حال حاضر انجام این کار این زنان کاملا به معنای واقعی کلمه در خطر گرسنگی به مرگ” پست همچنان ادامه دارد.

در اواخر ماه ژوئن رژیم غذایی Pradaیک Instagram حساب کاربری است که دارای 2 میلیون پیروان نیز نامیده می شود توجه به این موضوع است. در یک پس-حذف Instagram پست حساب ادعایی “سابق ‘میلیاردر Kylie Jenner و خواهر کندال لباس با نام تجاری نمی پرداخت آن کارخانه است.”

Kylie Jenner

اما کایلی و کندال باید پس از رد این ادعا. یک نماینده برای نام تجاری گفت وگ نوجوان “در کندال + کایلی نام تجاری متعلق به کشور کانادا, Inc. با نام تجاری تولید نمی کند در بنگلادش است. پس [این اتهامات هستند] دقیق نیست.”

هرزه ادامه توضیح داد که آن را به حال شده است “چندین سال” از آنجایی که آنها با هم کار می کرد: “وجود یک رابطه گذشته با کا-GBG سال پیش. Canada Inc. با آنها کار می کرد در فروش ظرفیت برای اروپا و آمریکای جنوبی برای فروش تنها.”

Kendall Jenner

پس از این انکار بازسازی هنوز به حذف پست های خود را و یا عذرخواهی می کنیم.

این سایت توضیح داد: “امروز [بازسازی] دریافت کلمه از یک کندال + کایلی نماینده که آنها را ‘زمان’ سفارشات با مارک های جهانی و به دنبال اقدام قانونی اگر ما نمی توانیم به حذف پست های ما و عذرخواهی می کنیم.”

غیر انتفاعی افزود: “ما بپرسید: آیا کندال + کایلی می دانم که باعث می شود خود را برچسب ؟ و اگر زنان پرداخت شده است در طول بحران ؟ تا زمانی که ما دریافت پاسخ روشن از تیم است که کندال + کایلی اثبات آنها پرداخت پوشاک سازان ما نمی خواهد به پایین.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>