این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

نیاز اواسط تابستان صندل به روز رسانی ؟ من سمت راست وجود دارد با شما. ناز من و espadrilles نمی گرفتن خیلی پوشیدن این روزها در حالی که من در تلاش برای عمل اجتماعی فاصله, اما من هنوز هم باید زیبا و راحت در کفش من سریع اجرا می شود به فروشگاه مواد غذایی.

اگر شما نیاز به رفتن به صندل به زندگی می کنند در چند ماه آینده در حالی که هوا هنوز گرم و سپس من را دنبال سرب و درمان خود را به M. GEMI را M صندل در حالی که آنها هنوز هم در فروش. آنها روزمره مناسب صندل چرا که آنها نگاه خوب با هر ساز و برگ و آنها به خصوص طراحی نرمی footbed که تضمین می کند تمام طول روز پشتیبانی میکند و به راحتی (حتی اگر آنها صندل های مسطح!). این باید در خود صندل موجود در رنگ های همه کاره همه آن را انجام داده لوکس چرم نرم با هر فصل پس از دریافت یک جفت برای خود در حالی که آنها با تخفیف. به من اعتماد کن این صندل خیلی کامل و خوب ساخته شده است شما آنها را می پوشند در تابستان پس از تابستان است.

M صندل (175 دلار از $198)

M صندل (175 دلار از $198)

M صندل (175 دلار از $198)

M صندل (175 دلار از $198)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>